Poslechněte si upoutávku na soundtrack z nového Assassin's Creed

AAA tituly se vyznačují tím, že jsou finančně velmi nákladné. Ať se jedná o technické zázemí, placení zaměstnanců či reklamu, tak to dokonale vyždímá vaši peněženku. Velmi nákladný je také soundtrack, kterým se v novém videu pochlubil Assassin's Creed Syndicate.

Assasin´s Creed Syndicate

Assasin´s Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

Soundtrack pochází z pera skladatele a dirigenta Austina Wintory, který stojí za soundtrackem k hrám jako je The Banner Saga, Counter Strike: Global Offensive či The Order: 1886. Není tedy divu, že si Ubisoft vybral zrovna jeho, aby vytvořil hudební zázemí nového Assassin's Creed.

A nevybral si vůbec špatně. V nově sdíleném videu, zaměřujícím se zejména na hudební část celé hry, prezentuje Austin Wintory svůj soundtrack jakožto hudbu skvěle odrážející atmosféru té doby, zároveň ale také dovednost a sarkarmus hlavních hrdinů, Jacoba a Evie.

Assassin's Creed Syndicate vyjde i se svým soundtrackem 23. října na Xbox One a PS4. Na PC se podívá také, ale to až 19. listopadu tohoto roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Poslechněte si upoutávku na soundtrack z nového Assassin's Creed

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.