Destiny se chlubí druhým live-action trailerem

Tak, jako se cinematickým trailerem prezentuje každé větší rozšíření hry World of Warcraft, tak se musí prezentovat i nové velké rozšíření hry Destiny. Namísto počítačové animace se ale vývojáři z Bungie rozhodli vytvořit live-action trailer.

Destiny

Destiny FOTO: Microsoft

Pokud Destiny sledujete již delší dobu, tak si jistě vzpomínáte, že vývojáři vytvořili krátce před vydáním hry její live-action trailer. Ten byl vtipnou a svěží variací na běžně vytvářené cinematické trailery, jako má například série Assassin's Creed či legendární World of Warcraft. Jelikož se vývojářům v té době osvědčil, rozhodli se do těchto vod vstoupit podruhé, video sdílelo studio Bungie na svých oficiálních stránkách.

Přičemž nový live-action trailer, vytvořený pro prezentaci DLC The Taken King, se snaží nést ve stejném duchu, jako jeho předchůdce. Skupina hvězdných dobrodruhů, jako vystřižených ze Strážců Galaxie, se za doprovodu skvělých hlášek hodlá rozdrtit nepřátelskou armádu. Samozřejmě nechybí poslouchání klasické hudby a skoro nechyběl ani tanec.

Trailer bohužel ztrácí na své délce a za slabou minutu a půl se dokážete do atmosféry sotva vžít. Nutno však uznat, že se vývojáři stačili pochlubit novou nepřátelskou jednotkou a nechybí ani ukázka Sunbreakera, nové subclassy titana.

Upoutávky na hry podobou live-action trailerů nejsou novinkou, vzpomeňte si na Middle-Earth: Shadow of Mordor či Sunset Overdrive z minulého roku. Je to každopádně jiný kafe oproti klasickým počítačovým montážím. Jaký je na to váš názor, jaká z těchto dvou forem se vám líbí více?

Destiny: The Taken King vyjde 15. září na PS3, PS4, Xbox 360 a Xbox One. Jedná se o první větší rozšíření po DLC The Dark Below a House of Wolves, které byly součástí seasson passu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Destiny se chlubí druhým live-action trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.