Heroes of Might and Magic slaví dvacáté narozeniny

Už je tomu dvacet let, co vyšel první díl Heroes of Might and Magic s podtitulem A Strategic Quest, který odstartoval nejslavnější sérii her ze světa Might and Magic. K tomuto výročí vydal Ubisoft speciální rozhovor s otcem Heroes her a připravuje speciální obsah pro sedmý díl série, který vychází již 29. září.

Might and Magic Heroes VII

Might and Magic Heroes VII FOTO: Ubisoft Entertainment

Jon Van Caneghem se rozpovídal o posledních dvaceti letech, kdy můžeme hrát Heroes hry a taky se zaměřil na nový díl Might and Magic Heroes VII. Jedná se o povinnost všech fanoušků série, ale i občasné hráče, kteří Heroes hráli jen u kamaráda.

Dále si Ubisoft k oslavě dvacetináme připravil speciální obsah zdarma, který hráči dostanou po vydání hry. Bude se jednat o celkem osm map, které vytvoří pomocí náčrtků Terryho Raye, jenž je tvořil pro legendární čtvrtý díl. Tyto mapy ale nikdy neviděly světlo světa, až po téměř 13 letech se ukážou v novém kabátu.

Tyto mapy budou rozděleny do dvou menších kampaní. První se jmenuje Unity a bude obsahovat pět map, zaměřených hlavně na národ Akademie. Tato mini-kampaň vyjde ke konci tohoto roku. Ve druhé kampani s názvem Every Dog Has His Day se hráči postaví do role velitele barbarského národa Tvrz a vyjde na začátku příštího roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of Might and Magic slaví dvacáté narozeniny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.