Heroes of Might and Magic slaví dvacáté narozeniny

Už je tomu dvacet let, co vyšel první díl Heroes of Might and Magic s podtitulem A Strategic Quest, který odstartoval nejslavnější sérii her ze světa Might and Magic. K tomuto výročí vydal Ubisoft speciální rozhovor s otcem Heroes her a připravuje speciální obsah pro sedmý díl série, který vychází již 29. září.

Might and Magic Heroes VII

Might and Magic Heroes VII FOTO: Ubisoft Entertainment

Jon Van Caneghem se rozpovídal o posledních dvaceti letech, kdy můžeme hrát Heroes hry a taky se zaměřil na nový díl Might and Magic Heroes VII. Jedná se o povinnost všech fanoušků série, ale i občasné hráče, kteří Heroes hráli jen u kamaráda.

Dále si Ubisoft k oslavě dvacetináme připravil speciální obsah zdarma, který hráči dostanou po vydání hry. Bude se jednat o celkem osm map, které vytvoří pomocí náčrtků Terryho Raye, jenž je tvořil pro legendární čtvrtý díl. Tyto mapy ale nikdy neviděly světlo světa, až po téměř 13 letech se ukážou v novém kabátu.

Tyto mapy budou rozděleny do dvou menších kampaní. První se jmenuje Unity a bude obsahovat pět map, zaměřených hlavně na národ Akademie. Tato mini-kampaň vyjde ke konci tohoto roku. Ve druhé kampani s názvem Every Dog Has His Day se hráči postaví do role velitele barbarského národa Tvrz a vyjde na začátku příštího roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of Might and Magic slaví dvacáté narozeniny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.