Smite navazuje na předchozí úspěchy a nově vychází i na Steamu

Mytologická akční MOBA Smite se od loňského roku, kdy vyšla pro PC v plné a pro Xbox One v beta verzi, těší obrovskému zájmu veřejnosti.

Smite je nyní dostupný na Steamu

Smite je nyní dostupný na Steamu FOTO: Reprofoto YouTube

Smite kombinuje týmový taktický boj s tradičními MOBA prvky a perspektivou třetí osoby, která klade důraz na akci. Ve hře si můžete volit hrdiny ze stále se rozrůstajícího panteónu hratelných bohů, stejně jako variantu gameplay módů. Před nedávnem se Smite stal historicky první MOBA hrou, která byla vydána na Xbox One. Jen v beta fázi si ji na této herní platformě stáhlo přes milion hráčů.

Za rok od svého vydání na PC si Smite stihl vytvořit komunitu více než 10 milionů hráčů a zařadil se tak na třetí místo nejhranějších MOBA her součastnosti, hned po League of Legends a Dota 2. Za tuto krátkou dobu se Smite v eSportu dočkal už druhé sezóny Smite Pro League a tento úspěch vedl k samostatnému Smite World Championship pro Xbox One verzi hry.

“Momentálně nastal správný čas na to, aby Smite vstoupil na Steam”, říká Todd Harris, spoluzakladatel a provozní ředitel Hi-Rez Studios. “Platforma Steamu se značně vyvinula a nyní nabízí více kvalitních free-to-play titulů a především snazší  způsob, jak je hráči mohou nalézt. Právě v tuto chvíli se naskýtá nejlepší příležitost předvést, o čem Smite vlastně je. A my s nadšením umožňujeme více než 125 millionům aktivních uživatelů, kteří jsou na Steamu jako doma, si ji zdarma zahrát.”

Steam podporuje integraci Smite serverů s původní infrastrukturou, umožňující oběma komunitám zapojit se do hry současně. Dosavadní hráči Smite na PC, kteří chtějí hrát na Steamu to mohou učinit jednoduše instalací hry na Steamu a nalogování se do hry přes jejich Hi-Rez účet, bez nutnosti jakéhokoli přenosu účtu. Jako uvítací balíček pro komunitu Steamu Hi-Rez Studios vydali Ultimate God Pack který obsahuje všechny doposud i v budoucnu vydané postavy bohů (prozatím je jich 69). Pořídit si ho můžete za 19.99 $ až do 13. září.

Témata: Smite
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Smite navazuje na předchozí úspěchy a nově vychází i na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.