Konzolové RPG Dragon's Dogma se po letech podívá i na PC

Vánoce jsou ještě daleko, ale už teď se Capcom vytasil s dárkem pro PC hráče. Úspěšné RPG Dragon’s Dogma se po skoro 4 letech od původního vydání zavítá i na zbývající z velkých platforem.

Dragon's Dogma: Dark Arisen

Dragon's Dogma: Dark Arisen FOTO: Capcom

Dragon’s Dogma vyšlo původně v květnu 2012 pro X360 a PS3, o rok později pak přibyl datadisk Dark Arisen, který zároveň obsahoval i původní hru. Právě této verze, ale ještě kapánek vylepšené, se dočkáme i na PC.

Capcom slibuje vylepšenou grafiku a vyšší rozlišení a možnosti nastavení jako u dalších her postavených na stejném enginu MT Framework, které si našly svou cestu i na PC (např. Resident Evil 6 nebo Devil May Cry 4). Pravděpodobně se tedy dočkáme vyššího framerate capu a Dragon’s Dogma v celé své plynulosti, které původní verze úplně nedosahovala. Ta měla povětšinou problém se vyšplhat i na omezených 30 snímků za sekundu.

img-responsive

Dragon's Dogma: Dark Arisen | foto: Capcom

Zmíněna byla i podpora pro Xbox 360 a Xbox One ovladače.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen má prozatím stanovené vydání na leden příštího roku a řekne si o 30 euro z vaší peněženky.

Témata: Dragon's Dogma | Capcom
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Konzolové RPG Dragon's Dogma se po letech podívá i na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.