Skyforge se dočkal dalšího obřího updatu s názvem Aelion’s Call

Známá trojka Allods Team, Obsidian Entertainment a My.com dokázala, že nespí na vavřínech a představila pro své božské MMORPG další herní obsah a úpravy.

Masivní update Aelion´s Call pro MMORPG Skyforge

Masivní update Aelion´s Call pro MMORPG Skyforge FOTO: Obsidian Entertainment

Aelion’s Call je opravdu rozsáhlý patch, přinášející do hry class balance, opravu bugů, nový "doháněcí" systém pro hráče s nízkou prestiží a také v pořadí druhý Skyforge raid. Developeři hráčům vzkazují, že věnovali maximální pozornost veškerému feedbacku, návrhům a připomínkám herní komunity, na kterou nedají dopustit. Kromě oprav, které vám zpříjemní herní prožitek, přináší Aelion’s Call četné updaty současných systémů, včetně úprav do hry nedávno přidaných invazí.

Update pro Skyforge obsahuje:

  • Nový raid “Operation Medea”. Před staletími během nevydařené invaze Mechanoidová mateřská loď nouzově přistála na povrchu Aelionu. Vše nasvědčovalo tomu, že ji pád kompletně vyřadil z provozu avšak události nedávných dní tuto informaci vyvracejí. Mechanoidové uvnitř lodi byli reaktivování a Phytonide za tu dobu stihli prorůst i vnitřnostmi lodi. Tento raid je koncipován pro skupinu 10 nesmrtelných, kteří musí dvojí hrozbu eliminovat.
  • Catch-Up System: Hráči, kteří právě započali svou cestu Aelionem, nebo se ke hře vracejí po odmlce, nyní mají možnost dohnat všechny, kteří hrají již od počátku Open Beta testování. Systém nově umožňuje postup daleko vyšším tempem až do doby, kdy se hráči přiblíží momentálnímu maximu, získatelnému hráči veterány. V té chvíli se bonus sníží, takže mezi prestiží obou skupin hráčů zůstane nepatrný rozdíl.
  • Operations: Během invazí může skupina až 40 hráčů soutěžit o hodnotné ceny. Když se invaze stane aktivní, hráči plněním úkolů sbírají odznaky armády, jejíž invaze momentálně na Aelionu probíhá. Získáním odznaků splníte nejen svůj osobní Operation cíl, ale zvýšíte i svou šanci na získání vedoucí pozice v Operation skupině. Sbírejte odznaky a postupujte do vyšších kategorií, kde na vás čekají ještě hodnotnější ceny. Odznaky vám také v Ascension Atlase odemknou zcela nové úrovně, specifické pro invazivní armádu. 

Úplný seznam všech úprav najdete na oficiální stránce Skyforge, kde se také můžete do hry registrovat.

 

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skyforge se dočkal dalšího obřího updatu s názvem Aelion’s Call

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.