Vychází plná verze Warhammer 40,000: Regicide

V květnu se strategie ze světa Warhammeru podívala do světa v Early Access verzi. Od té doby jste postupně mohli odemykat části prvního aktu kampaně Blood Angels. Plná verze hry, která právě vychází, přidává další akty, nové fakce a spoustu herního obsahu.

Warhammer 40,000: Regicide

Warhammer 40,000: Regicide FOTO: Reprofoto YouTube

Indie studio Hammerfall Publishing oznámilo, že Warhammer 40,000: Regicide, kombinující taktický souboj s klasickou šachovou strategiií a krvavým světem Warhammeru, opouští kolébku Early Accessu a na Steam vypouští plnou verzi hry. Po měsících úprav a integrování herního obsahu, který si hráči vyžádali, je vše hotovo a Regicide vykládá na stůl všechny karty. Novinkou jsou fakce Orků a Vesmírných Mariňáků, akty II a III z kampaně The Angels of Death a nechybí ani nálož nového herního obsahu, vychytávek a úprav.

Novinky, které najdete v plné verzi hry:

● Můžete si zahrát všech 50 epických misí z kampaně Warhammer 40,000: Regicide, porazit umělou inteligenci a vyhrát válku o Hethgar. To vše kompletně v offline módu.

● Postupným zvyšováním úrovně odemknete možností úprav vzhledu a nové brnění pro jednotky vaší armády.

● Pokud jste si v boji proti AI již jistí v kramflecích, můžete se pokusit dobýt žebříček leaderbordu, nebo si zahrát proti vylepšené, o dost brutálnější verzi AI.

●  V češtině si zatím Warhammer 40,000: Regicide nezahrajete, pokud si ale chcete procvičit cizí jazyky, můžete si vybrat z 8 lokalizací této hry: němčiny, ruštiny, italštiny, španělštiny, francouzštiny, norštiny, maďarštiny a polštiny.

Až do 15. září si na Steamu tuhle novinku v plné verzi můžete koupit s 15% slevou za 12,74€. Více informací najdete na oficiálních stránkách hry.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vychází plná verze Warhammer 40,000: Regicide

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.