World of Warships oficiálně spouští již za týden

Po dobytí země i oblohy se svými tanky a letadly se Wargaming přesouvá k námořním bitvám. Od dnešního dne za týden, 17. září, vypluje jeho nová vlajková loď World of Warships oficiálně z přístavu.

World of Warships

World of Warships FOTO: Wargaming

World of Warships je nejnovějším počinem z dílny Wargamingu. Historické bojové onlinovky jim opravdu jdou a fakt, že si je můžete zahrát online a zdarma, k jejich oblibě nemalou mírou přispívá. Jediné co musíte, je udělat si místo na disku a vyhradit si dostatečné množství volného času. Pak už jen stačí projít starou známou dvojkou download & install a můžete spokojeně usednout k velícímu křeslu a začít budovat svou námořní flotilu.

V té budete moci mít čtyři typy plavidel, včetně jedněch z nejikoničtějších plavidel své doby, jako například legendární bitevní loď Yamato, Warspite, Tirpitz, Aurora, či letadlová loď Midway. Celkem je ve hře přes 80 historických plavidel a další budou do hry postupně přidávány.

Torpédoborce

Torpédoborce poslouží hned ke třem účelům. Podílejí se na protivzdušné obraně,mohou vyhledat nepřátelské lodě a nechat jejich starší sourozence je zlikvidovat, nebo se můžou samy pustit do boje za pomoci torpéd. 


Křižníky

Křižníky jsou nejlépe ovladatelné válečné lodě ve hře, navržené pro rychlý a brutální útok, ke kterému některé z nich mohou také používat torpéda. Kromě toho působí jako plavidla hlavní protivzdušné obrany i jako ochrana torpédoborců před dalšími velkými loděmi. 

Bitevní lodě

Bitevní lodě jsou navrženy tak, aby působily co největší škody. Obří palebná síla v kombinaci se sekundárními bateriemi děl, protiletadlovými kanóny a těžkým pancéřováním z nich dělá velice obávané jednotky. 


Letadlové lodě

Dynamiku do hry vnášejí především letadlové lodě. Na jejich palubě se nacházejí střemhlavé bombardéry, torpédové bombardéry a stíhačky. Do vzduchu můžete vyslat i několik skupin letounů současně a to za různými úkoly. Ty pak mohou vést útok na nepřátelské jednotky, provádět průzkum, či doprovázet a bránit spojenecké jednotky.

Pokud jste fanoušky herních návodů, můžete podstoupit videokurz námořní akademie War of Warships. Vše je doplněno o české titulky.

Námořní bitvy můžete svádět na rozmanitých mapách při rozličném nastavení strategických možností a scénářů dle vlastní libosti. To vše v onlině světě Wargamingu, propojeném společným Wargaming.net ID, který vám umožní sdílení prostředků mezi všemi hrami. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Warships oficiálně spouští již za týden

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.