Trial by Viking získal zelenou pro Steam i Xbox One verzi

Sympaticky vyhlížející dungeonová plošinovka, která sází na úspěchy her dob minulých, se nadále těší zájmu veřejnosti a zalíbila se i Microsoftu.

Trial by Viking

Trial by Viking FOTO: Kickstarter

Jak jsme vás informovali v předchozí zprávě, Last Life Games po úspěšném představení hry na Kickstarteru i v kampani Steam Greenlight, jednalo s velkými jmény herního průmyslu o možnosti rozšíření Trial by Viking na herní konzole. Dnes v tiskové zprávě oznámili, že jednání s Microsoftem bylo úspěšné a od Xbox týmu jim byl přislíben přístup k  Xbox One DEVkitu. 

Na žebříčku top 100 Steam Greenlight her se Trial by Viking umístil na 22. místě a tím i od Valve získal oficiální zelenou pro vydání hry na Steamu. Tam hra vyjde v únoru příštího roku a v krátké době ji bude následovat její konzolová verze. 

Kampaň na Kickstarteru, která pro Trial by Viking zpočátku vypadala velice slibně, se bohužel zasekla na 66% z celkové částky 7000 $. Nejlevnější balíčky v hodnotě hry jsou již téměř kompletně rozebrány a tak se nelze divit, že se požadovanou částku ještě nepodařilo vybrat. Kampani zbývá ještě 9 dní, během kterých se Last Life Games mohou pokusit znovu vyvolat vlnu zájmu, kterou maličký viking putující dungeony při svém představení světu vyvolal.

Témata: Trial by Viking
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Trial by Viking získal zelenou pro Steam i Xbox One verzi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.