Získá nadějně vypadající ARC Continuum podporu Steam Greenlight?

V novince od Akimbo Creations budete moci zkoumat alternativní vesmíry, skákat časem i řešit prastaré mimozemské hádanky. To vše v epické single a multi playerové akční adventuře, vytvořené pomocí Unreal engine 4.

ARC Continuum

ARC Continuum FOTO: Akimbo Creations

ARC Continuum je střílečkou z pohledu třetí osoby, ve které zaujmete roli hledaného uprchlíka, původním povoláním lovce odměn, snažícího se vyhrát zoufalý závod proti času. Vaším úkolem je nalézt ARC, starověkou zbraň, s jejíž pomocí ovládnete čas a budete cestovat do paralelních vesmírů, kde povedete utlačovaný lid obývající pouštní planetu Taraan k vítězství nad jejich tyranickými opresory Kassarskými overlordy. Vaše cesta započne právě zde, v podzemním městě.

Příběh je zasazen v neustále se měnícím vesmíru, v němž se každá událost může vyvinout několika různými směry a ovlivnit tak časové posloupnosti herního příběhu dalších hráčů. ARC Continuum hráčům slibuje napínavý systém boje, rozmanité herní prostředí a "smrtící" úkoly čekající na vyřešení, to vše v rozsahu gameplaye přes 6 hodin. V mixu singleplayerového a multiplayerového gameplaye se jedná o zajímavou záležitost.

Vydání plné verze jejich novinky chystají Akimbo Creations na Q4 2016, ještě předtím ale spustí hratelnou beta verzi. Nyní můžete ARC Continuum podpořit na Steamu.

Témata: ARC Continuum
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získá nadějně vypadající ARC Continuum podporu Steam Greenlight?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.