Získá nadějně vypadající ARC Continuum podporu Steam Greenlight?

V novince od Akimbo Creations budete moci zkoumat alternativní vesmíry, skákat časem i řešit prastaré mimozemské hádanky. To vše v epické single a multi playerové akční adventuře, vytvořené pomocí Unreal engine 4.

ARC Continuum

ARC Continuum FOTO: Akimbo Creations

ARC Continuum je střílečkou z pohledu třetí osoby, ve které zaujmete roli hledaného uprchlíka, původním povoláním lovce odměn, snažícího se vyhrát zoufalý závod proti času. Vaším úkolem je nalézt ARC, starověkou zbraň, s jejíž pomocí ovládnete čas a budete cestovat do paralelních vesmírů, kde povedete utlačovaný lid obývající pouštní planetu Taraan k vítězství nad jejich tyranickými opresory Kassarskými overlordy. Vaše cesta započne právě zde, v podzemním městě.

Příběh je zasazen v neustále se měnícím vesmíru, v němž se každá událost může vyvinout několika různými směry a ovlivnit tak časové posloupnosti herního příběhu dalších hráčů. ARC Continuum hráčům slibuje napínavý systém boje, rozmanité herní prostředí a "smrtící" úkoly čekající na vyřešení, to vše v rozsahu gameplaye přes 6 hodin. V mixu singleplayerového a multiplayerového gameplaye se jedná o zajímavou záležitost.

Vydání plné verze jejich novinky chystají Akimbo Creations na Q4 2016, ještě předtím ale spustí hratelnou beta verzi. Nyní můžete ARC Continuum podpořit na Steamu.

Témata: ARC Continuum
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získá nadějně vypadající ARC Continuum podporu Steam Greenlight?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

11.12.2018 19:34 Nikdy předtím uživatelé nezhlédli více hodin videí.

Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a…

11.12.2018 18:50 Nový herní obchod, který chce svrhnout z trůnu Steam, mohutně sílí.

Nejčtenější články

  1. Ubisoft mohutně posiluje: Kreativní ředitel Dragon Age se přidává k vývojářům Assassin's Creed

  2. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.