Hraní počítačových her pomáhá dětem

V prosinci minulého roku proběhl 24 hodinový stream, který měl za účel vybrat peníze pro dětské onkologické oddělení Fakultní nemocnice Motol. Hlavní organizátor Damien Diviš, který je v komunitě známý pod přezdívkou DeeThane, a hlavně jeho diváci nakonec vybrali částku 32 245 korun.

Upoutávka ke streamu

Upoutávka ke streamu FOTO: Yume Ookami

Vlastní stream proběhl na přelomu 19. a 20. prosince v herním klubu RE-LOAD, který této akci poskytl veškeré zázemí. Během 24 hodin se vystřídalo několik her, ale tou hlavní byl Hearthstone, protože právě z této komunity DeeThane pochází. S celým programem mu samozřejmě pomáhala celá řada hostů.

Dnes bylo zveřejněno video, které zachycuje okamžiky z dění po celé akci. Damien Diviš nám představí telefonáty se zaměstnanci přímo z nemocničního oddělení, provede nás nákupy dárků a samozřejmě uvidíme samotné předání.

Dovolím si mluvit za celou redakci webu Gamifique, když poděkuji Damienovi za skvělou reprezentaci herní komunity a hlavně všem, kteří se na akci finančně, ale i jinak podíleli.

Témata: DeeThane
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hraní počítačových her pomáhá dětem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.