Skyforge představuje herní obsah Hostile Territories novým trailerem

V chrámu bohyně Tessy, skrytém očím obyčejných smrtelníků, se shromažďují nesmrtelní a mladí bohové, aby odsud skrze portály vstupovali do opuštěných oblastí Aelionu - Hostile Territories. Zde se ukrývají zdroje obrovské síly, tzv. Ether Resonators, které přitahují hordy monster, čekajících na pořádný výprask.

Skyforge Hostile Territories

Skyforge Hostile Territories FOTO: Obsidian Entertainment

Hostile Territories jsou novou Aelionovou obdobou raidů, navržených pro skupiny 5 hráčů. Pokud se rozhodnete se do nepřátelských území vydat, rozhodně nejdříve vylepšete svůj taktický smysl, je totiž klíčovým komponentem k proniknutí nepřátelské obrany a hlavně získání kýžené trofeje. Nízká úroveň taktického smyslu by vám oba úkony naprosto zbytečně ztížila a značně znepříjemnila. Vylepšení této dovednosti získáte z Tactical Sense Fragments, dropujících z bossů Skyforge raidů, kterými byste měli před vstupem do Hostile Territories projít.

Poté co vytvoříte skupinu (či se k nějaké připojíte) a projdete portálem, můžete započít hledání nejbližšího neobsazeného rezonátoru. Ty se na mapě zobrazují modrým symbolem, zatímco rezonátory již zabrané jinou skupinou hráčů jsou značeny červeně. Po aktivování volného rezonátoru jsou skupině nabídnuty dvě možnosti: zabít určité množství specifické skupiny nepřátel, nebo vyzvat mocného bosse pro okamžité ukončení úkolu. Po splnění jedné z podmínek následuje odměna, která je taktéž prezentována ve formě volby a to mezi okamžitým získáním momentálně zasloužené ocenění a pokračováním v úkolu s příslibem pozdější, avšak hodnotnější odměny.

Ze zabitých nepřátel, skrývajících se v Hostile Territories, získáte velké množství užitečných předmětů i fragmentů trofejí všech hodnot a úrovní. Díky vysokému dropu tak můžete celé trofeje dokončit daleko rychleji. Ether rezonátory, poté co nabídnou možnost výběru vaší odměny, konvertují absorbovanou energii do značného množství Sparks of Evolution, které vám pomohou odemknout oblasti v Ascension Atlase.

Sečteno a podtrženo, Hostile Territories nabízí hodnotné odměny za adekvátně náročné úkoly. Pro jejich splnění budete potřebovat kompetentní tým hráčů schopných boje s mocnými nepřáteli. Nenechte se ale odradit a myslete na to, že obrana Aelionu je naprostou prioritou a monstra, která jej zamořují, nemohou být ponechána jejich nekalým aktivitám. Je na vás, abyste Aelion navrátili do časů prosperity a míru.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skyforge představuje herní obsah Hostile Territories novým trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.