Armored Warfare spouští další vlnu early access testování

Obsidian Entertainment nadále dokazuje, že svůj útok na pozici "tankového krále" myslí zcela vážně a s publisherem My.com pro svou tankovou arkádu zahajuje páté kolo testování.

FV721 Fox

FV721 Fox FOTO: Obsidian Entertainment

Až do 20. září se můžete zůčastnit další fáze testování Armored Warfare, která přináší nové tanky, PvP mapu Lost Island, denní PvE mise, fragovou kameru a další zcela nový herní obsah.

Nový trailer vydaný k příležitosti tohoto testování představuje FV721 Fox 5, menší, ale o to agilnější armádní vozidlo, ve kterém můžete kolem těžkopádnějších protějšků manévrovat a mezitím po nich pálit z automatického děla RARDEN jeden vysokorychlostní náboj za druhým. A pokud by vám to nestačilo, věž můžete ještě vylepšit odpalovačem střel MILAN a pak už můžete směle mířit i na "dospělácké" tanky.

Fox se vyráběl v 70. letech pro britskou armádu jako průzkumný kolový prostředek. Díky vysokému faktoru kamufláže a jeho velikosti je těžké ho odhalit. Pokud se to přeci jen stane, motor o výkonu 265 koní vás při rychlosti až 104 km/h dostane zpátky do bezpečí. 

Pro přístup do předběžného testování si můžete zažádat na oficiálních stránkách hry. Pokud ale nechcete čekat, zda se na vás usměje štěstěna a pro přístup do early access verze budete vybráni, můžete si pořídit jeden ze tří dostupných Founders packů . Kromě vstupenky do EA získáte i bonusový herní obsah, specifický pro každý z balíčků.

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Armored Warfare spouští další vlnu early access testování

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.