Fallout 4 bude mít více dialogů než Skyrim a Fallout 3 dohromady

Bethesda odhalila, že jejich nový Fallout 4 bude mít více dialogů než jeho minulý díl i se Skyrimem dohromady. Pokud se tedy bojíte, že si v post-apokalyptickém nebudete mít s kým popovídat, tak se bojíte naprosto zbytečně.

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: Bethesda Softworks

V celém Falloutu 4 bude přes 111 tisíc dialogových linií, přičemž jejich nahrávání je hotové až nyní, po mnoha letech práce. Bethesda jejich ohromné množství v porovnání s minulými hrami vysvětluje tím, že technologie hodně pokročila. Když obě novogenerační konzole, tedy Xbox One a PS4, mají možnost blu-ray disků, tak není problém, tam tyto dialogy nacpat, informoval o tom server gamespot.com.

S obsahem takové kvantity nastává otázka, kolik místa budou zabírat na disku. To bohužel zatím není známo, poněvadž tato informace se nevyskytuje ani na Steamu či Xbox a PS Storu.

Fallout 4 vyjde 10. listopadu na Xbox One, PC a PS4. Bethesda očekává, že to bude jejich nejúspěšnější hra a my jí samozřejmě držíme palce.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 4 bude mít více dialogů než Skyrim a Fallout 3 dohromady

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.