Need for Speed odhaluje 5 cest, jak hrát

Nové chystané Need for Speed zveřejnilo nový trailer. V tom nás vývojáři seznamují s 5 cestami hraní, po jejichž následování se stanete jedním z nejlepších závodníků.

Need for Speed

Need for Speed FOTO: EA

Série Need for Speed byla vždy unikátní v možnostech bohaté customizace auta. Ta ale není zadarmo a abyste si koupili auto svých snů a upravili ho dle svých představ, budete si to muset zasloužit. Proto vývojáři sdíleli video, ve kterém nás seznamují s 5 různými cestami, jak toho dosáhnout.

První je samozřejmě rychlost, pokud budete chtít být tím nejlepším závodníkem, budete muset umět ostatní předběhnout.

Druhou je styl, ve kterém ostatním ukážete, jak dokážete své auto zvládnout. Zda dokážete se svým autem vjet do bočních uliček s dokonalou přesností. Občas je styl vše, na čem záleží.

Třetí je úprava vašeho auta. Zda jste ho schopni modifikovat do překrásné podoby, vyjadřující vaši osobnost.

Čtvrtou je vaše skupina. Vývojáři tím chtějí podporovat týmové hraní a i za jízdu ve skupině přátel budete dostávat odměny.

Poslední je jezdit mimo zákon. Tato cesta je o tom, že budete utíkat před bandou policajtů. Honičky s policajty je věc, která v Need for Speed samozřejmě nemůže chybět.

Za všechny tyto věci budete dostávat reputaci, která vám pomůže zbohatnout a proslavit se mezi ostatními závodníky ve hře.

Líbí se vám, jak se Need for Speed zatím prezentuje? Pokud ano, tak se jistě těšíte na 3. listopad, kdy hra vyjde na Xbox One, PC a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Need for Speed odhaluje 5 cest, jak hrát

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.