World of Warships budou do boje nasazeny již 17. září

World of Warships dokončují poslední přípravy, opouštějí brány bety a připravují se na skutečný boj. A to již toto září.

World of Warships

World of Warships FOTO: Wargaming

Jedná se přitom o třetí hru od studia Wargaming (World of Tanks, World of Warplanes, World of Warships), ale také o třetí světově známou hru se zkratkou WoW (World of Warcraft, World of Warplanes, World of Warships) – svět už nikdy nebude takový jako dříve...

Než se World of Warships mohly stát plnohodnotnou hrou, musely, jako většina titulů, otevřít brány bety. Vývojáři si tím mohli otestovat, jak hra funguje, jaký obsah se veřejnosti líbí, přičemž plánují do plné hry dodat i nějaký nový, informovalo o tom studio Wargaming na svých oficiálních stránkách.

Ten se má objevit v podobě nových lodí, nových map a dokonce i nových funkcí. Již v betě se předvedli 4 třídy plavidel, mezi nimiž nechyběly americké, britské, německé, sovětské či japonské lodě. Jsme tedy zvědaví, co dalšího nám vývojáři 17. září předvedou.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Warships budou do boje nasazeny již 17. září

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.