V The Sims 4 bylo vytvořeno téměř 93 milionů Simíků, 5 milionů z nich zemřelo

The Sims 4 dnes slaví své první narozeniny a vývojáři z EA Maxis se rozhodli světu pochlubit svými statistikami. Dle nich byli hráči velice aktivní a nezaháleli jak s tvorbou, tak se staráním o svou virtuální rodinku.

The Sims

The Sims FOTO: Electronic Arts

Statistiky tedy odhalují velmi pikantní informace, jakou je například 93 milionů vytvořených Simíků. 5 milionů z nich ale zemřelo, přičemž 165 tisíc smrtí způsobily kraví rostliny – těžko říct, co by se stalo, kdyby existovaly i doopravdy.

Velký počet úmrtí si však Simicí vynahradili 235 miliony sexuálními kontakty, přičemž 165 milionů z nich byl pokus o dítě. Mimo vášeň pro milování byli i velice pracovití a nejpopulárnější prací se stal technický guru.

Ve statistikách je toho mnohem více a určitě stojí za vaši pozornost. Prohlédnout si je můžete na jejich oficiálních stránkách.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V The Sims 4 bylo vytvořeno téměř 93 milionů Simíků, 5 milionů z nich zemřelo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.