Očekáváné MMO Crowfall postupuje do pre-alfa verze

Art Craft Entertainment dostává svému slibu: do konce léta hráčům, kteří hru podpořili na Kickstarteru, umožnit hrát první verzi Crowfallu. Testovat se bude PvP a nový mód The Hunger Dome.

Crowfall

Crowfall FOTO: ArtCraft Entertainment

Dnes nezávislé herní vývojářské studio ArtCraft Entertainment oznámilo, že pre-alpha fáze testování MMO Crowfallu je hotová a čeká na své první hráče. Vůbec poprvé se do hry budou moci přihlásit a hrát ji ti, kteří Crowfall podpořili na Kickstarteru. Tam hra sklidila obrovský úspěch a na její vývoj se do dnešního dne podařilo vybrat téměř 55 milionů Kč od více než 21 000 příznivců.

“Dnešní den je pro Crowfall a ArtCraft obrovským milníkem.” říká Gordon Walton, prezident společnosti. “Slíbili jsme našim fanouškům, že jim do konce léta představíme hratelný prototyp boje. Dnes ráno jsme oficiálně tento slib splnili.”

Velké množství pre-alpha testerů už hru podrobuje zkoušce, zatímco pozvánky pro dalších tisíc předplatitelů budou rozeslány v následujících týdnech. Studio při této příležitosti oznámilo, že tento hratelný modul obsahuje PvP mód s názvem The Hunger Dome.

“Crowdfunding mění naprosto všechna pravidla,” vysvětluje J. Todd Coleman, CEO ArtCraftu. “Naši fanoušci nám prokazují obrovskou laskavost tím, že Crowfall pomáhají otestovat a nadále utvářet. Chceme jim proto ukázat, že nám na jejich zaujetí a vášni pro hru záleží a hodláme jim na oplátku dát více, než jsme původně slibovali.”

V Hunger Dome zápasech jsou hráči rozděleni do týmů a účastní se single-elimination bitvy, ve které musí vedle boje s nepřítelem nalézt také zbraně a brnění, zatímco mapa je postupně pohlcováná "Hladem" - obrovským vírem, ničícím vše, co mu stojí v cestě. Účelem Hladu je donutit nepřátelské týmy ke vzájemné interakci. Podobně jako tomu bylo kdysi v módu legendárního Atomica Bombermana, Hlad se v Crowfallu rozpíná po mapě, jejíž herní prostor se tímto zmenšuje a nutí hráče zaujmout pozici v centru mapy, dokud nezůstane pouze vítězný tým.

Crowfall je novým typem MMO hry na principu simulátoru války o trůn, kde králové, královny, žoldáci a assassini soupeří o nadvládu za pomoci vojenských sil a ekonomického a politického vlivu. Pokud se chcete účastnit jeho vývoje od úplného počátku, stačí hru podpořit na jejích oficiálních stránkách.

Témata: Crowfall
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Očekáváné MMO Crowfall postupuje do pre-alfa verze

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.