Bethesda odhaluje některá tajemství Dishonored 2

Poté, co se Dishonored 2 na E3 pochlubil svým trailerem, začaly se tvořit různé fanouškovské diskuze. Tento trailer v sobě totiž skrýval mnoho tajemství a vývojáři z Arkane Studios se konečně rozhodli říct fanouškům pravdu.

Dishonored 2

Dishonored 2 FOTO: Reprofoto YouTube

Pravdu přitom řekli již na E3, ale video jí odhalující bylo zveřejněno až dnes. V něm vystupuje výtvarný ředitel Harvey Smith, který odhaluje všechny vychytávky, kterých si jen málokdo všiml.

Dozvídáme se přitom velmi zajímavé informace a pro začátek je nutno říct, že vše v traileru se ukáže i v plné hře. Ať to bude Emily Caldwin s jejími schopnostmi či muž sedící pod obrazem doktora Antona Sokolova z prvního dílu.

Obraz tam přitom není umístěný náhodou. Sedící muž se totiž jmenuje Kirin Jindosh, který v traileru ukázané budově nazývané Clockwork Mansion, vyrábí své mechanické vojáky. Přičemž své znalosti nabral jakožto student od Antona Sokolova.

V traileru ukázaní mechaničtí vojáci nesou anglické jméno clockwork soldier. Pro jejich fungování je nutný již v prvním díle používaný velrybí olej. Mohli jste také vypozorovat, že mají jak přední, tak zadní obličej. Tato vychytávka se v kombinaci s hromadou mečů a pevnou strukturou stává pořádně smrtící zbraní.

Harvey Smith také odhalil, že podoba mechanických bojovníků v traileru není jejich finální verzí. Ve hře se objeví i model s dřevěným obložením, které z nich udělá ještě odolnější nepřátele. To se však bude postupně odloupávat a vy tak alespoň poznáte, jak se vašemu soupeřovi daří.

Oficiální datum vydání Dishonored 2 nebylo odhaleno, ale pravděpodobně vyjde v průběhu příštího roku a to na PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bethesda odhaluje některá tajemství Dishonored 2

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.