Nový trailer na Assassin's Creed Syndicate se zaměřuje na krásy Londýna 19. století

Assassin's Creed Syndicate vyjde již příští měsíc a jako každý větší titul na sebe musí neustále upozorňovat. Tentokrát to dělá ve formě traileru, který je zaměřený na krásy průmyslového města.

Assasin´s Creed Syndicate

Assasin´s Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

Jedná se v podstatě o technologické demo, ve kterém se ukazuje Londýn v celé své kráse 19. století. V traileru tedy nechybí známé budovy jako je Big Ben či Westminsterský palác. Zároveň se nám ale ukazují v té době nové vynálezy jako je parní loď či lokomotiva.

Je zde vidět i rozkol tehdejší společnosti. Na jedné straně jsou bohatí kapitalisté žijící v luxusních čtvrtích. Na druhé zase chudí dělníci žijící pod neustálou záclonou kouře z nedalekých továren. Anglie bývala dílnou světa a trailer se nás snaží do této doby naladit.

Zda si série Assassin's Creed napraví svou pověst a nový Assassin's Creed Syndicate bude povedeným titulem se ale dozvíme až 23. října, kdy vyjde na Xbox One, PC a PS4. Přičemž na PS4 si s sebou přitáhne i exkluzivní obsah.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový trailer na Assassin's Creed Syndicate se zaměřuje na krásy Londýna 19. století

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.