Nový trailer na Assassin's Creed Syndicate se zaměřuje na krásy Londýna 19. století

Assassin's Creed Syndicate vyjde již příští měsíc a jako každý větší titul na sebe musí neustále upozorňovat. Tentokrát to dělá ve formě traileru, který je zaměřený na krásy průmyslového města.

Assasin´s Creed Syndicate

Assasin´s Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

Jedná se v podstatě o technologické demo, ve kterém se ukazuje Londýn v celé své kráse 19. století. V traileru tedy nechybí známé budovy jako je Big Ben či Westminsterský palác. Zároveň se nám ale ukazují v té době nové vynálezy jako je parní loď či lokomotiva.

Je zde vidět i rozkol tehdejší společnosti. Na jedné straně jsou bohatí kapitalisté žijící v luxusních čtvrtích. Na druhé zase chudí dělníci žijící pod neustálou záclonou kouře z nedalekých továren. Anglie bývala dílnou světa a trailer se nás snaží do této doby naladit.

Zda si série Assassin's Creed napraví svou pověst a nový Assassin's Creed Syndicate bude povedeným titulem se ale dozvíme až 23. října, kdy vyjde na Xbox One, PC a PS4. Přičemž na PS4 si s sebou přitáhne i exkluzivní obsah.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový trailer na Assassin's Creed Syndicate se zaměřuje na krásy Londýna 19. století

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.