Forza Motorsport 6 se prezentuje v launch traileru

Forza Motorsport 6, exkluzivní závodní titul na Xbox One, dnes spustila své demo, zároveň se ale musela pochlubit i launch trailerem. Ten poukazuje zejména na nové inovace, které se do hry dostanou.

Forza Motorsport 6

Forza Motorsport 6 FOTO: Microsoft

Už se to blíží, letošní Forza již klepe na dveře a jako vždy se pokusí celému světu ukázat, že ona je ten nejlepší závodní titul na trhu. Ukazuje to i launch trailer, chlubící se nádhernou grafikou, ale hlavně novými možnostmi, které s sebou nová Forza přináší.

V traileru padají hesla největší Forza všech dob, 460 aut Forzavista, 26 světově známých lokací a možnost hrát až s 24 hráči. Po těchto heslech se ale nová Forza chlubí i překrásnou grafikou a dynamickými závody, které jen zatloukají hřebíček naší nedočkavosti.

I když dnes vyšlo demo, tak to, zda se nová Forza Motorsport 6 skutečně povede, poznáme až 18. září, kdy vyjde exkluzivně na Xbox One. Přičemž vlastníci Ultimate Edition si jí budou moci zahrát již 10. září.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Forza Motorsport 6 se prezentuje v launch traileru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.