Multiplayerová beta Blood Bowl 2 startuje jíž příští týden

V nejnovějším gameplay videu, které bylo vydáno jako poslední lákadlo před spuštěním beta verze hry, uvidíte zápas houževnatých trpaslíků proti bleskově rychlým skavenům.

Blood Bowl 2

Blood Bowl 2 FOTO: Cyanide Studio

Dva diametrálně odlišné týmy se utkají v nejnovějším videu, které láká hráče na gameplay Blood Bowl 2, pokračování počítačové herní adaptace známé stolní hry od Games Workshop, ve které se mísí americký fotbal a fantasy svět Warhammeru. Pomalí, ale drsní trpaslící proti čiperným úskočným skavenům, za koho je snazší vyhrát?

Ačkoli nepatří k těm nejrychlejším, trpaslící jsou překvapivě dobrými hráči Blood Bowlu. Hrají uceleně, drsně, jejich obrana je neproniknutelná a především mají odhodlání nepodléhat zraněním. Princip jejich taktiky je jednoduchý. Pokud zmasakrují nejlepší hráče protivníkova týmu a zbytek prostě zadupou do země, nezbyde už nikdo, kdo by jim bránil ve skórování touchdownů. K doplnění této strategie příhodně slouží tzv. stroj smrti, překvapivě pohyblivý obléhací stroj schopný rozdrtit nepřátele všech tvarů a velikostí. Protože je tak trochu nefér tuhle lamačku kostí při zápase používat, rozhodčí vždy hráče i s jeho smrtícím vozítkem pošle pryč z hřiště, ne však než na něm stačí udělat pořádnou paseku.

Skaveni sice nejsou tak houževnatí jako trpaslící, tedy až na obří Ogří Krysu, ale o to víc jsou agilní. Jejich výhodou je extrémní rychlost, která často zanechává protivníky v počátečních pozicích, zatímco skaveni jako blesk proklouznou mezerou v jejich obraně a běží si pro touchdown. Nesmíte ale zapomenout své skavení hráče držet v uctivé vzdálenosti od jejich drsnějších protivníků, zvláště pokud mají takovou ránu jako trpaslíci. Pokud si na tohle nedáte pozor, velice rychle se ocitnete se značne prořídlými řadami krysích hráčů.

Blood Bowl 2 si stále ještě můžete předobjednat a získat tak jednu ze dvou bonusových herních ras (lesní elfy nebo ještěry). Hráči, kterí si hru předobjednají na Steamu, také obdrží přístup do multiplayer beta verze, která bude spuštěna v příštím týdnu. Plná verze hry pak vychází pro PlayStation 4, Xbox One a PC 22. září.

Témata: Blood Bowl 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Multiplayerová beta Blood Bowl 2 startuje jíž příští týden

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.