343 Industries vypustili počáteční cinematic Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians se už blíží k našemu prahu a aby naše očekávání neopadlo, sdíleli vývojáři z 343 Industries počáteční cinematic. V nich se dočkáte rychlé akce a pořádně nebezpečné mise.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: 343 Industries

V cinematic je Spartan Locke a jeho bojová jednotka Fireteam Osiris vysláni, aby získali zpět cíl veliké důležitosti a porazili Covenantské a Prometheanské jednotky. Video sdíleli vývojáři na svých oficiálních stránkách.

Celé video se zaměřuje na rychlost a akci. Ve chvíli, kdy je jednotka vypuštěná z lodě, začíná divoký boj, ve kterém se vrhnou přímo proti nepřátelským jednotkám s nutností využití všech nových bojových schopností.

Cinematic přitom dosahují vysoké kvality upomínající, že se jedná o skutečně obrovský titul. Zda se slova vývojářů naplní a bude se jednat o nejlepší zkušenosti s Halo, které jsme zatím mohli prožít, se ale dozvíme až 27. října, kdy hra vyjde exkluzivně na Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 343 Industries vypustili počáteční cinematic Halo 5: Guardians

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.