Legendární Theme Hospital zdarma na Originu

Pokud na Vás v tomto zimním období přijde trochu té nostalgické nálady, tak je tu skvělé řešení od Originu. Na jejich síti je tato hra k dostání zcela zdarma!

Legendární Theme Hospital

Legendární Theme Hospital FOTO: BullFrog Productions

Tato hra bývala průkopníkem takzvaného "Tycoon" žánru, což znamená, že se v ní vžijete do role ředitele nemocnice. Vaším úkolem bude zabezpečit bezproblémový chod celé instituce a bojovat proti zákeřným nemocím.

Nemusíte se však bát, celé nemocniční prostředí je ve hře velmi vtipně odlehčené, což podtrhují choroby, které na Vás čekají. Můžete se těšit na pacienty s obříma hlavama, lidi zasažené neviditelností a spoustu dalších vtipných detajlů, kterými je hra nabita. Celý tento dojem potvrzuje i pěkná barevná grafika, jenž byla na svoji domu opravdu povedená.

Pokud chcete na tuhle pecku zavzpomínat, tak rozhodně zamiřte na Theme Hospital stránku na Originu. Zde si můžete hru legálním způsobem pořídit a bude Vaše nadosmrti - což jak hra sama dokazuje, může být opravdu dlouho.

Témata: Theme Hospital | Origin
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Legendární Theme Hospital zdarma na Originu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.