Demo hry Forza Motorsport 6 vyjde 1. září

Prázdniny končí a škola začíná již 1. září. Aby se eliminovala vysoká míra depresí, rozhodli se vývojáři ze studia Turn 10, zahájit v tento den demo své očekávané hry Forza Motosport 6.

Forza Motorsport 6

Forza Motorsport 6 FOTO: Microsoft

Demo bude obsahovat všech 450+ aut Forzavista, která budou přítomná i v plné hře, s fungující kokpity a s možností plného poškození. V demu budete také projíždět 26 světově nejslavnějších dějišť s fungujícím deštivým počasím i jízdou v noci. Demo se kvalitou vyrovná plné hře, poněvadž poběží v 1080p a 60 fps, informovalo o tom studio Turn 10 na svých oficiálních stránkách.

Mimo možnost vyzkoušet si hru před vydáním, přinese hráčům i výhodu do plné hry. Tou je auto Ford GT, který se stal pro tuto hru symbolem a můžete ho vidět jak na obalech, tak i ve všech sdílených trailerech. Všichni, kteří si demo zahrají, ho dostanou do své garáže bez nutnosti dodatečných nákladů.

Forza Motorsport 6 vyjde 18. září exkluzivně na Xbox One, přičemž vlastníci Ultimate Edition si jí budou moci zahrát již 10. září.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Demo hry Forza Motorsport 6 vyjde 1. září

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.