Demo hry Forza Motorsport 6 vyjde 1. září

Prázdniny končí a škola začíná již 1. září. Aby se eliminovala vysoká míra depresí, rozhodli se vývojáři ze studia Turn 10, zahájit v tento den demo své očekávané hry Forza Motosport 6.

Forza Motorsport 6

Forza Motorsport 6 FOTO: Microsoft

Demo bude obsahovat všech 450+ aut Forzavista, která budou přítomná i v plné hře, s fungující kokpity a s možností plného poškození. V demu budete také projíždět 26 světově nejslavnějších dějišť s fungujícím deštivým počasím i jízdou v noci. Demo se kvalitou vyrovná plné hře, poněvadž poběží v 1080p a 60 fps, informovalo o tom studio Turn 10 na svých oficiálních stránkách.

Mimo možnost vyzkoušet si hru před vydáním, přinese hráčům i výhodu do plné hry. Tou je auto Ford GT, který se stal pro tuto hru symbolem a můžete ho vidět jak na obalech, tak i ve všech sdílených trailerech. Všichni, kteří si demo zahrají, ho dostanou do své garáže bez nutnosti dodatečných nákladů.

Forza Motorsport 6 vyjde 18. září exkluzivně na Xbox One, přičemž vlastníci Ultimate Edition si jí budou moci zahrát již 10. září.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Demo hry Forza Motorsport 6 vyjde 1. září

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  2. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.