Gameplay z chystaného Hitmana se zaměřuje na možnosti zabití

Díky akci PAX 2015 dostaly mnohé hry šanci se nám lépe ukázat. Jednou z těch her je i chystaný Hitman od studia IO Interactive, který se nám prezentoval v nových gameplay záběrech.

Hitman

Hitman FOTO: Square Enix

V nich se ukazuje mise Showstopper, ve které je Agent 47 povolán, aby zabil Victora Novikov. Ten se nachází v ohromném paláci, ve kterém můžete prozkoumat všechny prostory a najít ideální místo, ze kterého můžete zasáhnout, informoval o tom portál vg247.com.

Celý gameplay je popisován vývojáři, kteří se v něm chlubí rozlehlými lokacemi, reagujícím prostředím či návratem režimu Instinct. Hlavně se ale zaměřují na možnosti provedení vraždy. Můžete tajně střílet z hlediště, shodit na cíl lustr či roznítit v jeho blízkosti výbušninu. Vývojáři upozorňovali na možnost velmi kreativního plánování, které vám odemkne nový obsah ve hře.

Datum vydání Hitmana je plánováno na 8. prosinec pro PC, Xbox One a PS4. Přičemž na PS4 si s sebou přitáhne i exkluzivní obsah.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Gameplay z chystaného Hitmana se zaměřuje na možnosti zabití

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.