CliffyB představil LawBreakers. Dnes se ukážou první záběry ze hry

Už to nadále nebude Project BlueStreak, ale LawBreakers – nová hra od Boss Key Productions, kterou založil veterán herní scény Cliff Bleszinski, ten stojí za hrami jako Jazz Jackrabbit, Gears of War nebo Bulletstorm.

The Shattering (Project BlueStreak)

The Shattering (Project BlueStreak) FOTO: Boss Keys Productions

LawBreakers je kompetitivní týmová FPS, která je zasazena do alternativní budoucnosti, kde je svět rozdělen na dvě frakce, kteří se musí potýkat s obrovskou přírodní katastrofou známou jako „The Shattering“ která navždy změnila gravitaci na planetě.

Jakmile se svět vzpamatoval, přehoupl se do nové éry, kde měla hlavní roli gravitace. Začaly se tvořit nové technologie s ovládáním gravitace, což v některých ohledech dávalo lidem až nadpozemské schopnosti. Technologie ale brzy lidstvu přerostla přes hlavu a začala válka o kontrolu planety.

První frakce se nazývá jednoduše Law a snaží se za každou cenu udržet mír a pořádek, proti nim stojí Breakers, což je velká organizace zločinců a dalších různých padouchů, kteří chtějí ovládnout planetu. Na hráčovi pak bude zvolit si stranu, jestli bude „Law“ nebo „Breaker“.

Dnes v 15:00 bychom se měli dočkat prvních záběrů ze hry a následně i prvních dojmů ze hry, protože hra bude přístupna na PAX Prime, kde budou k dispozici jedna mapa a čtyři postavy.

Aktualizace: První záběry ze hry už jsou na youtube, můžete je sledovat níže.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: CliffyB představil LawBreakers. Dnes se ukážou první záběry ze hry

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.