Funcom se vrací do vod singleplayeru. The Park je jejich nová hororová hra

Funcom jsou v posledních letech známý spíše jako vývojáři online her jako Age of Conan nebo The Secret World, ale zapomíná se, že před několika lety vytvořili výbornou adventuru The Longest Journey. S tou se minulý rok vrátili na Kickstarter, kde uspěli, poté se ale znovu dali na dráhu online her. Nyní oznámili novou singleplayer hororovou hru The Park

The Park

The Park FOTO: Funcom

Pokud vám obrázky něco připomínají, tak jste na správně cestě. Hra se totiž odehrává ve světě The Secret World a stejný zábavný park v ní můžete i najít. Jedna se tedy o zábavný opuštěný park, který kdysi býval rájem pro děti.

Nyní tomu už ale tak není, celý svět zaplnila temnota a lidé bojují o přežití. V The Park se ocitnete v kůži matky, které se ztratil syn. Stopy vás zavedou až do parku, kde bude teprve začínat ta pravá zábava.

Hra vznikla jako experiment několika vývojářů, kteří zkoušeli, jak by mohly fungovat některé scény a koncepty z MMO světů, kdyby je převedli na singleplayer zážitek. Pokud se The Park vydaří, tak zcela jistě můžeme čekat podobné hry i z jiných online světů Funcomu.

The Park vychází již v říjnu tohoto roku na PC, další informace bychom se měli dozvědět v následujících týdnech, jak se bude blížit datum vydání.  

Témata: The Park
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Funcom se vrací do vod singleplayeru. The Park je jejich nová hororová hra

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.