CoD: Advanced Warfare představuje zombíky

Série Call of Duty a zombíci. Nezasvěceným by se mohlo zdát, že tyto dva pojmy jsou takřka neslučitelné, vývojáři nás ale už léta přesvědčují o opaku. Nejinak tomu bude i v případě Advanced Warfare, kam dorazí nemrtví už 27. ledna.

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare FOTO: Activision

První DLC ponese jméno Havoc a stejně minulá rozšíření se poprvé ukáže na konzolích Xbox One a Xbox 360. Jeho majitelé si budou moci přídavek do hry vychutnat už 27. ledna, majitelé jiných zařízení budou muset ještě chvíli počkat.

Havoc se drží vcelku klasického konceptu DLC pro Call of Duty a představí nám čtveřici map, novou výbavu a hlavné zombie. Nyní ale v trochu jiném kabátu, a to doslova.

Nemrtví v Advanced Warfare budou totiž vylepšení o exoskelety známé z kampaně, což z nich učiní rychlé a smrtící nepřátele. Mód Exo Zombies také představí několik známých tváří, například Johna Malkovicha, Billa Paxtona, Rose McGowan a Jona Bernthala.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: CoD: Advanced Warfare představuje zombíky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.