Patch 2.3.0 pro Diablo III přináší mimo jiné staronovou lokaci a vyšší stupně obtížnosti

Blizzard nepolevuje a pokračuje ve zběsilém tempu vydávání patchů pro třetí Diablo. Verze 2.3.0 přináší do hry dobře známou lokaci z druhého dílu, Kanai's Cube, úpravy pro Adventure mode nebo hned čtyři nové úrovně Tormentu.

Diablo III: Reaper of Souls

Diablo III: Reaper of Souls FOTO: Blizzard Entertainment

Diablo III je učebnicovým příkladem ošklivého káčátka. Z hodně kontroverzního nástupce legendární hack & slash se díky výtečnému datadisku a neustávajícímu přívalu patchů vyklubala hra, která může svého předchůdce klidně strčit do kapsy. A ačkoli by Blizzard už dávno mohl polevit, Diablo III dál vylepšuje na všech frontách.

Dlouho očekáváný patch 2.3.0 přináší do hry mnoho žádaných změn ale i několik překvapení navíc. Jeho „tváří“ je hlavně nová lokace Ruins of Sescheron. Pokud jste fanoušky druhého dílu, tenhle název je vám jistě povědomý. Sescheron je pevnost barbarů z datadisku Lord of Destruction, která byla i přes zuřivý odpor svých obyvatel nakonec vypleněna Baalovou armádou. Nová lokace se objeví na mapě třetího aktu, přístupná však bude pouze skrz Adventure mode.

Nejzásadnější změnou v novém patchi je však Kanai’s Cube. Mladší sestřička Horardric Cube skrývá spoustu užitečných vychytávek, především pak možnost z legendárních předmětů (za cenu jejich zničení) získat statistiky a unikátní efekty, kterými potom půjde vybavit postavu prostřednictvím nových slotů, díky čemuž nepochybně vznikne spousta nových buildů. Vedle toho půjde pomocí Kanai’s Cube například re-rollovat statistiky na legendárních předmětech nebo přeměňovat setové předměty na jiné ze stejné kolekce.

Úpravám se nevyhnul Adventure mode. Odměny za Bounty byly změněny tak, aby odpovídaly možnostem Kanai’s Cube, Nephalem Rifty jsou nyní přístupné i bez klíčů a ke vstupu do Greater Nephalem Riftů už není potřeba podstupovat úmorné Ring of Trials. Veteráni, pro které je v současné době nejtěžší obtížnost Torment VI až příliš jednoduchá, pak také jistě vezmou zavděk rovnou čtyřmi novými.

Samozřejmostí jsou pak nové itemy a sety, stejně jako další várka balancování a bugfixů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Patch 2.3.0 pro Diablo III přináší mimo jiné staronovou lokaci a vyšší stupně obtížnosti

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.