Bedlam, postapokalyptická cesta peklem má datum vydání

Skyshine’s Bedlam je rychlá akční tahová strategie, kde potkáme mnoho různých postav inspirovanými nejikoničtějšími knihami, filmy a hrami dob minulých. Nyní konečně známe datum vydání.

Skyshine's Bedlam

Skyshine's Bedlam FOTO: Versus Evil

„Mad Max, Heavy Metal nebo soudce Dredd, to je jen hrstka filmů, které jsme jako děti milovali,“ řekl John Mueller, hlavní grafik stojící za Bedlamem. „Máme rádi hry jako FTL nebo XCOM, což společně s rouge-like žánrem plně sedělo na naši hru. Děláme hru, která by se nám, jako náctiletým hráčům líbila a milovali bychom ji,“ dodal Mueller.

Jak jde vidět z obrázků nebo nového traileru, tak se opravdu snaží zapůsobit na první pohled charakteristickým grafickým zpracováním, zabijáckými roboty, zvracejícími monstry nebo pořádnými odpadlíky z pouště.

Úkolem hry bude bezpečně eskortovat pasažéry a posádku vašeho vozidla do Aztec City, ale samozřejmě to nebude vůbec jednoduché. Projíždět se bude vyprahlou pustinou, kde na každém kroku číhá nebezpečí. Vývojáři slibují velikou znovu hratelnost, kdy by každá přeprava měla být odlišná.

Hra nejprve vyjde na PC, a to už zhruba za měsíc, přesněji 17. září. Předobjednat se dá na Steamu s 15% slevou za 17 eur.   

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bedlam, postapokalyptická cesta peklem má datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.