Nintendo odhalilo data vydání hlavních titulů. Útočí na vánoční trh

Nintendo si do konce roku připravilo velmi silný line-up her. Největší Wii U tituly z E3 jako Star Fox nebo Xenoblade Chronicles X vyjdou ještě tento rok. O nic hůře na tom není ani menší přenosný bratr 3DS, na který vyjde zanedlouho The Legend of Zelda nebo nový díl pokémonů.

Xenoblade Chronicles X

Xenoblade Chronicles X FOTO: Nintendo

Pozadu ale nezůstal ani Hardware, do konce roku se chystají dvě speciální edice Nintenda Wii U. První bude se Super Mario Makerem, kde kromě hry dostanete i artbook a speciální Mario amiibo, tato edice vyjde již 11. září. O pár měsíců později, 4. prosince vyjde speciální edice k vydání hry Xenoblade Chronicles X, která bude mít navíc artbook a mapu.

Co se týče nově odhalených dat vydání, tak nejvíce překvapila asi dvojice her Xenoblade Chronicles X a Star Fox Zero, tyto dva velké tituly se budou soustředit hlavně na Vánoce. Prvně jmenovaný titul potěší všechny milovníky JRPG 4. prosince. Návrat Star Fox, ve hře s podtitulem Zero bude dokonce ještě o několik dní dříve, a to 20. listopadu.

Pokud se posuneme v čase blíže současnosti, tak již za pár dnů vychází dlouho očekáváná akční hra Devil’s Third a hlavně 11. září Super Mario Maker, ultimátní nástroj pro tvorbu úrovní do Maria. Na konec tu mám jeden tip. Project Zero: Maiden of Black Water je hlavně za mořem velmi očekáváná hra, 30. října pak vychází u nás, před koupí se bude dát tato hororová hra vyzkoušet ve zkušební verzi.

Nintendo 3DS pak obohatí 2. října další díl oblíbených Animal Crossing s podtitulem Happy Home Designer. Největší pozornost si ale zaslouží The Legend of Zelda: Tri Force Heroes, tato nová hra slavné značky se soustředí na kooperaci a vychází 23. října.

Máte v plánu kupovat některou z těchto her? Pochlubte se nám v komentářích.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nintendo odhalilo data vydání hlavních titulů. Útočí na vánoční trh

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.