Budoucnost streamovaní her? RLFPS ukazuje, jak by mohlo fungovat

Znáte Chatroulette? Princip je velice jednoduchý. Poté co si nastavíte webkameru a mikrofon vás služba spojí s náhodným člověkem a můžete začít chatovat. Překvapením ale je, když se místo chatování s cizincem ocitnete uprostřed zombie apokalypsy.

Real Life FPS na Chatroulette

Real Life FPS na Chatroulette FOTO: Reprofoto YouTube

Po internetu koluje obrovské množství vtipných videí, spojených s Chatroulette, kde se povětšinou nic netušícímu člověku dostane epického představení od jeho chatového protějšku. Některá taková překvapení jsou příjemná, některá naopak vedou k okamžitému ukončení chatu. Tohle překvapení by si na Chatroulette dal líbit snad každý.

Představte si onu chvíli, kdy s napětím mačkáte tlačítko Start a s obavami očekáváte, kdo (nebo co) se objeví na druhé straně. Co budete říkat? Nevyklube se z toho nějaký špatný vtip? V tu chvíli se na obrazovce před vámi načte pohled do FPS hry na startovní pozici první úrovně a hlas, velice pravděpodobně patřící jejímu protagonistovi, vás vyzve k asistenci. Vše, co musíte udělat, je napsat START. To zní jednoduše, někdo vám tedy nastavil kameru na svůj monitor a máte za něj hrát hru. Trik je v tom, že všechno, od protagonisty, přes herni prostředí i na zemi ležící zombie, je reálné (v případě zombie ne až tak úplně). Před vámi je tím pádem živě vysílaná hra, odehrávající se v zombíky zamořené kostelní zahradě. Jestli "vaše" postava přežije je jen na vás.

Pokud toto video dá podnět ke vzniku gamerské obdoby Chatroulette v této podobě, naše redakce bude mezi prvními, kdo ji vyzkouší. Protože nutno přiznat, tohle vypadá naprosto epicky.

Témata: GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Budoucnost streamovaní her? RLFPS ukazuje, jak by mohlo fungovat

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.