Nová hra od tvůrce Gears of War se brzy odhalí. Dokáže CliffyB uspět i bez Epicu?

Budou tomu již téměř tři roky, kdy Cliff Bleszinski opustil „domovské“ studio Epic Games. Během dvaceti let práce v tomto studiu se dokázal vypracovat na jednu z velkých osobností herního průmyslu. Stojí za tituly jako Jazz Jackrabbit nebo Gears of War. Za pár dní odhalí, na čem pracoval se svým novým týmem v posledních letech.

The Shattering (Project BlueStreak)

The Shattering (Project BlueStreak) FOTO: Boss Keys Productions

První informace o jeho projektu, který byl znám pod jménem Project BlueStreak, jsme se dozvěděli zhruba před půl rokem, kdy se odhalil pre-alpha teaser a prvních pár informací. Víme, že se má jednat o free to play online střílečku z pohledu první osoby. Vyvíjí ji nové studio Boss Key Productions a o distribuci se postará MMO gigant Nexon, jak informoval server polygon.com.

Nyní hra dostala pracovní název The Shattering a zároveň se spustila webová stránka theshattering.gg, kde by se ve středu měla Cliffyho nová hra kompletně odhalit. Mezitím se v pondělí a v úterý odhalí nějáký střípek ze hry.

Bude zajímavé sledovat, s čím odlišným přijde CliffyB, aby se dokázal prosadit na poli free-to-play stříleček, kde už není mnoho místa pro další hry. Navíc má velkou konkurenci v nadcházejících titulech jako Battleborn nebo hlavně Overwatch.

Aktualizace: První střípek je již venku, zatím to vypadá, že se jedná o nějakou mapu nebo náznak příběhu v postapo světě?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nová hra od tvůrce Gears of War se brzy odhalí. Dokáže CliffyB uspět i bez Epicu?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.