Nová hra od tvůrce Gears of War se brzy odhalí. Dokáže CliffyB uspět i bez Epicu?

Budou tomu již téměř tři roky, kdy Cliff Bleszinski opustil „domovské“ studio Epic Games. Během dvaceti let práce v tomto studiu se dokázal vypracovat na jednu z velkých osobností herního průmyslu. Stojí za tituly jako Jazz Jackrabbit nebo Gears of War. Za pár dní odhalí, na čem pracoval se svým novým týmem v posledních letech.

The Shattering (Project BlueStreak)

The Shattering (Project BlueStreak) FOTO: Boss Keys Productions

První informace o jeho projektu, který byl znám pod jménem Project BlueStreak, jsme se dozvěděli zhruba před půl rokem, kdy se odhalil pre-alpha teaser a prvních pár informací. Víme, že se má jednat o free to play online střílečku z pohledu první osoby. Vyvíjí ji nové studio Boss Key Productions a o distribuci se postará MMO gigant Nexon, jak informoval server polygon.com.

Nyní hra dostala pracovní název The Shattering a zároveň se spustila webová stránka theshattering.gg, kde by se ve středu měla Cliffyho nová hra kompletně odhalit. Mezitím se v pondělí a v úterý odhalí nějáký střípek ze hry.

Bude zajímavé sledovat, s čím odlišným přijde CliffyB, aby se dokázal prosadit na poli free-to-play stříleček, kde už není mnoho místa pro další hry. Navíc má velkou konkurenci v nadcházejících titulech jako Battleborn nebo hlavně Overwatch.

Aktualizace: První střípek je již venku, zatím to vypadá, že se jedná o nějakou mapu nebo náznak příběhu v postapo světě?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nová hra od tvůrce Gears of War se brzy odhalí. Dokáže CliffyB uspět i bez Epicu?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.