SOMA je téměř hotová. Horor od tvůrců Amnesie vychází za měsíc

Vývoj hororové hry SOMA od zkušených vývojářů z Frictional Games se blíží ke svému konci. Na svém Facebooku oznámili, že je čeká poslední týden na přidání nového obsahu a pak je čeká neoblíbená část vývoje. Testování, hledání chyb a jejich následná oprava. Pokud vše půjde bez problémů, tak za měsíc už se hráči budou bát.

SOMA

SOMA FOTO: Frictional Games

„Za týden již nebudeme do hry přidávat žádný obsah. Místo toho se všechno naše úsilí přesune na opravy bugu, vylepšování detailů a vylepšení hry pro PC sestavy s menším výkonem,“ řekli vývojáři na Facebook stránce.

Všechny nápady a příběh, který Frictional Games chtěli do hry dostat, už je v ní dávno a věří, že i vše funguje, tento týden asi ale nechávají jako takovou pojistku, kdyby se něco pokazilo a museli by do hry dodávat něco nového, napsal server vg247.com

„Byla to dlouhá doba, celých pět let! Je to super pocit, když se konečně blížíte ke konci. Nemůžeme se dočkat, až ji budete moct hrát,“ dodali Frictional Games.

Ještě před Amnesii vyrobili Frictional Games sérii Penumbra, všechny hry byly velmi kladně přijaty, proto jsou na SOMU všichni zvědaví, jak dokázali pět let vývoje zužitkovat. Hra vychází na PC a PlayStation 4 pouze v digitální podobě.

Témata: SOMA
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: SOMA je téměř hotová. Horor od tvůrců Amnesie vychází za měsíc

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.