Chcete si zkusit vozidla jak z Mad Maxe? Crossout se ukazuje v plné kráse

O Crossout jste již určitě slyšeli. Postapokalyptické akční MMO s vozidly, které si hráči budou stavět s pomocí stovek a stovek různých součástí. Z Gamescomu si hra odnesla velmi pozitivní ohlasy, pojďme si ji tedy více přiblížit.

Crossout

Crossout FOTO: Gaijin Entertainment

Hlavní řeč bude určitě o autech, které bude mít každý hráč unikátní, jelikož si je budete stavět od základů pomocí mnoha součástek, následně tak můžou vzniknout například malé rychlé buginy s kulomety nebo naopak silné vyztužené dodávky s obrovským dělem na střeše. Fantazii se tato hra bránit nebude. V tomto mi hra velmi připomíná Robocraft, kde ale mnoha lidem nevyhovuje grafické zpracování. Oproti tomu postapokalyptický nebezpečný svět ala Mad Max je jiný šálek kafé.

Velkým plusem hry bude vlastní editor, kde budete moct tvořit vlastní součásti a následně je prodávat v herní aukci. Pokud se to povede a vytváření věcí nebude složité, tak se máme na co těšit, protože jak známe z jiných her, komunita lidí dokáže vytvořit neuvěřitelné věci.

Poslední věc k těmto věcem je určitě to, že každá část auta je zničitelná a její zničení okamžitě ovlivní výkon nebo ovládání vozidla. Nepřátelům dokonce můžete „krást“ jejich upadlé části a následně si je v garáži upevnit na vlastní auto nebo je prodat v aukci.

img-responsive

Crossout | foto: Gaijin Entertainment

Jak jde vidět, vše je o autech, jejich ničení, upravování a prodávání. Co se týče světa v Crossout, tak ten byl napaden mimozemšťani a málem zničen, lide nyní přežívají hlavně v autech a v podstatě díky nim ještě přežívají.

Ve hře pak půjde o velké multiplayerové bitvy, které by snad mohli být hodně povedené, přece jen hru vyvíjí Gaijin Entertainment, vývojáři úspěšného War Thunderu. V těchto dnech startuje další část testování, pokud chcete zkusit štěstí na získání přístupu, tak se můžete přihlásit na stránkách hry. Hra samotná by pak měla vyjít příští rok.

Témata: Crossout
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chcete si zkusit vozidla jak z Mad Maxe? Crossout se ukazuje v plné kráse

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.