Známe vítěze finále EU LCS Summer Splitu 2015

Napínavé finále mezi Fnatic a Origen skončilo. Neporazitelní Fnatic zakusili první prohry v sezóně, přesto ale potvrdili svůj post jedničky a stali se vítězi EU LCS.

FInále EU LCS Summer Split 2015 mezi Fnatic a Origen

FInále EU LCS Summer Split 2015 mezi Fnatic a Origen FOTO: Reprofoto Twitch

Tento víkend je ve znamení finále LCS Summer Split 2015, jehož vítěz automaticky zaujme jedno ze tří kvalifikačních míst na světový šampionát. Druhý spot pak připadne týmu, který během sezóny získá nejvyšší počet bodů a poslední získá vítěz regionálních kvalifikací. Tento systém je stejný jak pro evropský, tak pro severoamerický region.

Sobota:

O třetí místo právě dobojovali Unicorns of Love a H2k. Těm se zatím proti UoL podařilo dvakrát vyhrát v základní skupině a svou suverenitu před malou chvílí zopakovali i v boji o třetí místo, které získali se skóre 3:0.

img-responsive

LCS SUMMER FINALS 2015 - pavouk | foto: Riot Games

Aktuální skóre: H2k 3:0 Unicorns of Love

Přehled třech BO5 her, které H2k stačily k rozdrcení UoL, můžete živě sledovat na streamu Hitpoint. Unicorns of Love už od začátku hráli velmi nervózně a bylo vidět, že jsou si plně vědomi všeho, co je v sázce. V poslední hře do skóre 11:2 hra nevypadala pro jednorožce vůbec dobře, poté se ale v epickém souboji vzmohli na navýšení skóre na 12:4. Úspěch je nejlepší stimulant a tak po tomto boji začali UoL hrát naprosto jinou hru a chvíli to i vypadalo, že se váhy přeci jen obrátí na jejich stranu, přestože se celých 13 minut tento pocit úspěchu báli ohrozit a tím pádem i zopakovat. Chvíli poté hra skončila a H2k obsadili třetí příčku LCS Summer Splitu.

O půlnoci na tomto odkazu můžete opět s českými komentátory sledovat stream zápasu o třetí místo, tentokrát ale pro severoamerický region mezi Team Liquid a Team Impulse.


Watch live video from HITPOINTCZ on www.twitch.tv

Statistiky:

1. hra

2. hra

3. hra

Neděle:

O první místo se od 17:00 utkají Fnatic a Origen. 

Fnatic si v této sezóně až do finálového zápasu proti Origen drželi skóre 21 výher bez jediné prohry. Přestože ty si z finále odnesli dvě, nakonec potvrdili svou solidní formu a Origen porazili 3:2.Stali se tak vítězi finále EU LCS Summer Split 2015.

Fnatic 3:2 Origen

Statistiky:

Hra 1.

Hra 2.

Hra 3.

Hra 4.

Hra 5.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Známe vítěze finále EU LCS Summer Splitu 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.