Kerbal Space Program oznámil veřejnosti plány na dosažení konzole Xbox One

Populární vesmírná simulace Kerbal Space Program má nový cíl – dostat prvního Kerblíka na Xbox One. Bohužel je opět očekávaný veliký počet úmrtí zelených astronautů.

Kerbal Space Program

Kerbal Space Program FOTO: SQUAD

Vesmírná simulace Kerbal Space Program, ve které spravujete vlastní vesmírný program, byla nově oznámena na Xbox One. Hra již funguje hodnotnou dobu na PC, kde si získala patřičnou popularitu. Vývojáři již dříve přiznávali, že by svou hru rádi přesunuli i na tuto konzoli a s prohlášením tedy vyšlo na svět i menší video. V něm přistávají Kerblíci na Měsíci, kde konečně vyvěšují vlajku Xboxu One, informoval o tom server gamespot.com.

Samotná hra je postavená na neustálém opakování pokus a omyl. Vaším cílem je postavit funkční raketu a prozkoumávat smyšlený hvězdný systém. Bohužel se mnoho vašich pokusů nepovede a stanou se osudnými pro zelenou posádku roztomilých Kerblíků. Cílem hry je to zkoušet dál a dál, zabíjet další a další Kerblíky, dokud se vzlet konečně nepodaří. Hra také nabízí celkem 3 odlišné herní módy (Kariéra, Vědecký režim a Pískoviště), poskytující vždy trochu odlišný styl hraní.

Přesné informace o tom, kdy Kerbal Space Program dorazí na Xbox One, nejsou známé. Neví se ani, zda s sebou přinese nějakou novinku. Vývojáři ale jistě brzy odhalí nové detaily o tom, co můžeme očekávat.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kerbal Space Program oznámil veřejnosti plány na dosažení konzole Xbox One

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.