Dungeonová plošinovka Trial by Viking získala podporu Steamu i Kickstarteru

Pokud vaše srdce již od dob minulých stále tajně patří dnes již pozapomenutým plošinovkám, zpozorněte. Indie studio Last Life Games chystá svou druhou hru Trial by Viking. A vypadá vskutku pěkně.

Trial by Viking

Trial by Viking FOTO: Last Life Games

Pod názvem Last Life Games se ve skutečnosti skrývá jediná osoba, Dustin Hendricks. Ten na jednotlivých projektech spolupracuje s umělci, kteří tvoří grafickou a zvukovou stránku jeho her. V případě Trial by Viking to byl především španělský ilustrátor Nerijus Civilis, na jehož další tvorbu se můžete podívat zde.

Že i jeden člověk stači na to, aby vytvořil opravdu zajímavou hru, která osloví veřejnost, dokazuje obrovský zájem, který od oznámení kampaně sklidila. Na Kickstarteru byl Trial by Viking vybrán jakožto Staff Pick a přestože zbývá ještě 27 dní, v kampani se už vybraly 3 z celkových 7 tisíc dolarů, které Hendricks potřebuje ke zdárnému dokončení projektu. Na Steamu pak hra získala Steam Greenlight, pomocí kterého ji také můžete podpořit.

Pokud vás akční mix rpg, arkád, dungeonů i puzzle zaujal, vyplatí se vám podpořit hru na Kickstarteru, kde za 14 dolarů získáte tzv. Forseti Tier, obsahující digitální kopii hry na Steamu. Za své peníze dostanete poctivý obsah 130 ručně vytvořených úrovní s 80 unikátními nepřáteli a 27 finálními bitvami s bossem.

Trial by Viking bude vypuštěn do světa v únoru příštího roku a pokud vše půjde podle plánu, jako tomu bylo doposud, dočkáme se i konzolových verzí. To bude ale jisté, až po finálních jednáních, která se Sony, Microsoftem a Nintendem probíhají.

Témata: Trial by Viking
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dungeonová plošinovka Trial by Viking získala podporu Steamu i Kickstarteru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.