Kyberpunková strategie Satellite Reign dorazí na konci srpna

Kyberpunku není nikdy dost. Naštěstí byly poslední roky v herní světě nadmíru úrodné a po Shadowrunu, Invisible Inc. nebo českém Dexu teď vyšla řada i na strategii Satellite Reign. Early access opustí 28. srpna.

Satellite Reign

Satellite Reign FOTO: 5 Lives Studios

Satellite Reign je real-time strategií ve stylu X-Comu nebo stařičkého Syndicate, zasazenou do futuristické metropole ovládané nadnárodními megakorporacemi, ostatně jak se u kyberpunku dá očekávat. Ujmeme se kontroly nad týmem čtyř rozličných agentů a bude jen na nás, jestli se pokusíme vyrvat masy z pařátů korporací nebo se zapojíme do celé mašinérie a pokusíme si urvat něco pro sebe.

Satellite Reign rovněž slibuje poměrně nelineární gameplay, bude jen nás, jestli se k vytyčenému cíli dostaneme pomocí hackování, stealthu nebo prostě se zbraněmi v rukou. V kombinací s plně otevřeným světem, který není rozdělen na jednotlivé lokace, to zní možná až příliš dobře na to, aby to byla pravda.

Projekt, za kterým stojí zatím neznámé studio 5 Lives, spatřil světlo světa jak jinak než díky Kickstarteru. Vývojáři zaujali především slibem, že vytvoří nástupce už zmíněné klasiky Syndicate z roku 1993 (o střílečce z roku 2010 lépe pomlčet). Fakt, že několik členů týmu se na vývoji Syndicate v Bullfrog Studios tehdy podílelo, určitě neuškodil. Za 30 dní se nakonec vybralo přes 460 tisíc liber.

Po devíti měsících v early access se teď Satellite Reign konečně dočká nálepky „plná hra“. A pokud se dá podle ohlasů nejen na Steamu soudit, vypadá to, že 5 Lives splnili, co slíbili a máme se tak 28. srpna na co těšit.

Témata: Satellite Reign
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kyberpunková strategie Satellite Reign dorazí na konci srpna

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.