Kyberpunková strategie Satellite Reign dorazí na konci srpna

Kyberpunku není nikdy dost. Naštěstí byly poslední roky v herní světě nadmíru úrodné a po Shadowrunu, Invisible Inc. nebo českém Dexu teď vyšla řada i na strategii Satellite Reign. Early access opustí 28. srpna.

Satellite Reign

Satellite Reign FOTO: 5 Lives Studios

Satellite Reign je real-time strategií ve stylu X-Comu nebo stařičkého Syndicate, zasazenou do futuristické metropole ovládané nadnárodními megakorporacemi, ostatně jak se u kyberpunku dá očekávat. Ujmeme se kontroly nad týmem čtyř rozličných agentů a bude jen na nás, jestli se pokusíme vyrvat masy z pařátů korporací nebo se zapojíme do celé mašinérie a pokusíme si urvat něco pro sebe.

Satellite Reign rovněž slibuje poměrně nelineární gameplay, bude jen nás, jestli se k vytyčenému cíli dostaneme pomocí hackování, stealthu nebo prostě se zbraněmi v rukou. V kombinací s plně otevřeným světem, který není rozdělen na jednotlivé lokace, to zní možná až příliš dobře na to, aby to byla pravda.

Projekt, za kterým stojí zatím neznámé studio 5 Lives, spatřil světlo světa jak jinak než díky Kickstarteru. Vývojáři zaujali především slibem, že vytvoří nástupce už zmíněné klasiky Syndicate z roku 1993 (o střílečce z roku 2010 lépe pomlčet). Fakt, že několik členů týmu se na vývoji Syndicate v Bullfrog Studios tehdy podílelo, určitě neuškodil. Za 30 dní se nakonec vybralo přes 460 tisíc liber.

Po devíti měsících v early access se teď Satellite Reign konečně dočká nálepky „plná hra“. A pokud se dá podle ohlasů nejen na Steamu soudit, vypadá to, že 5 Lives splnili, co slíbili a máme se tak 28. srpna na co těšit.

Témata: Satellite Reign
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kyberpunková strategie Satellite Reign dorazí na konci srpna

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.