Z interaktivního traileru na Until Dawn se budete třást

Hororová PS3 a PS4 exkluzivita Until Dawn od studia Supermassive Games se připomíná novým trailerem. Tentokrát se jedná o speciální interaktivní live-action trailer, z kterého vám půjde mráz po zádech.

Until Dawn

Until Dawn FOTO: Sony

Video slouží jako ukázka, jak zásadní budou vaše volby ve hře. V traileru se dostanete do nepříjemné situace a dostanete tři možnosti, jak se s ní poprat. Vaše volba může být osudná a díky spolupráci Sony s MoFilm, se z videa stane skutečně mrazící zážitek, informoval o tom gamespot.com.

Trailer má své pokračování v podobě live-action videa, nyní však bez možnosti interakce. Nese pojmenování Road Not Taken a za jeho vytvoření vděčíme největšímu hernímu obchodu na světě GameStop. Tak jako minulý trailer, tak i tento nese symboliku závažnosti vašeho rozhodnutí. Dívka se ve videu rozhoduje, jakou cestou uteče či zda bude bojovat, přičemž všechny tři případy budou mít odlišný vývoj.

Zda jste schopni přežít návštěvu vraždícího maniaka o dovolené na opuštěné chatě, se dozvíte 26. srpna, kdy Until Dawn vyjde v ČR exkluzivně na PS3 a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Z interaktivního traileru na Until Dawn se budete třást

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.