Nová hra tvůrců Torchlightu je neobvyklá adventura Hob

Zatímco poslední dvě Torchlight hry se od svého žánru moc nelišili, nová hra Hob je ale něco neobvyklého. Jedna se o adventuru, kde nenajdeme ani jeden text nebo rozohovor, celý příběh se bude odehrávat pouze pomocí hraní si ve světě.

Hob

Hob FOTO: Runic Games

Hráči se budou muset sami naučit přežít, pochopit jejich smysl ve světě pomocí speciálních schopností a následně zapadnout do samotného světa. Čím více se hráči budou prokousávat světem, tím lépe budou chápat svět.

Podle prezidenta Runic Games Marshe Leflera se inspirovali u her jako Ico nebo Shadow of the Collosus, napsal server Polygon. Mně hra připomíná mix her Proteus a Grow Home, protože i zde nebudete vědět, kde jste, co se děje, kdo jsem apod.

Co se týče grafiky, tak cell-shadový nádech nevypadá vůbec zle, jak se můžete přesvědčit na obrázcích výše. Více informací a první pořádné záběry ze hry bychom se měli dočkat za deset dní, kdy bude v Americe probíhat PAX Prime.

Témata: Hob
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nová hra tvůrců Torchlightu je neobvyklá adventura Hob

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Nejčtenější články

  1. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  2. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.