Nová hra tvůrců Torchlightu je neobvyklá adventura Hob

Zatímco poslední dvě Torchlight hry se od svého žánru moc nelišili, nová hra Hob je ale něco neobvyklého. Jedna se o adventuru, kde nenajdeme ani jeden text nebo rozohovor, celý příběh se bude odehrávat pouze pomocí hraní si ve světě.

Hob

Hob FOTO: Runic Games

Hráči se budou muset sami naučit přežít, pochopit jejich smysl ve světě pomocí speciálních schopností a následně zapadnout do samotného světa. Čím více se hráči budou prokousávat světem, tím lépe budou chápat svět.

Podle prezidenta Runic Games Marshe Leflera se inspirovali u her jako Ico nebo Shadow of the Collosus, napsal server Polygon. Mně hra připomíná mix her Proteus a Grow Home, protože i zde nebudete vědět, kde jste, co se děje, kdo jsem apod.

Co se týče grafiky, tak cell-shadový nádech nevypadá vůbec zle, jak se můžete přesvědčit na obrázcích výše. Více informací a první pořádné záběry ze hry bychom se měli dočkat za deset dní, kdy bude v Americe probíhat PAX Prime.

Témata: Hob
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nová hra tvůrců Torchlightu je neobvyklá adventura Hob

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.