Blizzard umožnil zakoupení bety Heroes of the Storm

Dychtíte po nové MOBA hře z dílny Blizzardu a stále jste nebyli mezi vyvolenými, kteří obdrželi přístup do testovací alfa fáze hry? Potom pro vás máme relativně dobrou zprávu, přístup do bety Heroes of the Storm si nyní můžete zakoupit.

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm FOTO: Blizzard Entertainment

Blizzard se odhodlal ke kroku doposud nevídanému a vůbec poprvé ve své historii zpoplatnil přístup do bety hry. Kde jsou ty časy, kdy společnost prohlašovala, že na hráčích nechce vydělávat podobnými způsoby? Ty odešly spolu s betou karetní hry HearthStone: Heroes of Warcraft.

HearthStone se jako první hra od Blizzardu založena na modelu "free to play" potýkala s masivním prodejem přístupů do hry ve fázi testovací bety. Mnoho hráčů si zřizovalo prázdné účty ve snaze obdržet přístup do hry ve formě klíče, který následně prodávali na aukčních serverech. Nebyl problém jednu dobu klíč zakoupit i za cenu vyšší než 300 euro.

Podobnému kroku se chtěl Blizzard vyvarovat, a rozhodl se proto tentokrát nezpřístupnit klíče do hry. Místo toho aktivuje Heroes, jak zní oficiální zkratka hry, přímo na účet. Soudě dle možnosti si přístup do bety zakoupit si ale ani tady nebyl Blizzard jistý.

Přístup do beta testovací fáze hry zakoupíte ve formě "Founder’s Packu" za 34,99 euro a jeho součástí jsou tři hrdinové (Raynor, Diablo a Tyrande), tři skiny (Commander Raynor, Lurkablo Diablo a Blood Elf Tyrande), mount v podobě zlatého Cyber vlka a herní měna v hodnotě 2 500 zlatých.

img-responsive

Heroes of the Storm beta | foto: Blizzard Entertainment

Někomu se může cena zdát lidově řečeno přemrštěná, nutno ale podotknout, že naprosto totožný balíček (kromě přístupu do bety) zakoupíte ve hře za přesně stejnou cenu, tedy 34,99 euro. Takže přístup máte vlastně zadarmo.

Heroes of the Storm Founder’s Pack s beta přístupem si můžete zakoupit zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Blizzard umožnil zakoupení bety Heroes of the Storm

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.