Launch trailer Gears of War: Ultimate Edition odkazuje na minulé díly

Remaster prvního dílu Gears of War vystupující pod jménem Gears of War: Ultimate Edition se blíží do svého finiše. Hru tedy neminul klasický launch trailer, který nám více než kdy jindy připomíná dlouhou cestu, kterou Gears of War za celou svou existenci ušlo.

Gears of War: Ultimate Edition

Gears of War: Ultimate Edition FOTO: Microsoft

V traileru se totiž objevuje ikonická skladba od Michaela Andrewse, Mad World. Tato píseň vyzváněla v traileru prvního Gears of War a od té doby je symbolickou skladbou nesoucí se v traileru každého dalšího blížícího se dílu a nemohla tedy chybět ani tentokrát, informoval o tom Microsoft ve své tiskové zprávě.

Zhlédnutím vám skladba připomene, proč zrovna ona má tu čest míti své jméno v historii jedné z nejikoničtějších her Xboxu. Její sladké tóny tvoří opět skvělý kontrast mezi hrdinou kampaní Marcuse Fenixe a donedávna vzkvétajícím světem blížícím se do zkázy. Za doprovodu Mad World vám také dochází, že se série tímto dílem loučí s Xboxem 360 a míří do nové éry.

Samotná hra nebude pouhým grafickým remasterem, ale kompletním předěláním do stylu nových Gears of War, aby byla v dnešní době vůbec hratelná. Zda se to vývojářům z kanadského studia The Coalition povede se dozvíme 28. srpna, kdy vyjde exkluzivně na PC a Xbox One.

V případě Xboxu One také platí, že pokud si hru zahrajete od jejího vydání do 31. prosince tohoto roku, tak získáte všechny minulé díly zcela zdarma. Ty ale nebudou remastrované a dostanou se na konzoli pomocí zpětné kompatibility. To jim ale na kvalitě nebere.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Launch trailer Gears of War: Ultimate Edition odkazuje na minulé díly

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.