Interaktivní trailer připomíná blížící se vydání herního Mad Maxe

Interaktivní trailery nejsou v herní branži úplnou novinkou, ale i tak se jich za rok objeví nanejvýš pár. Nejnověji do neprozkoumaných vod s celkem 7 minutami explozí nabitých záběrů zamířil Mad Max od Avalanche Studios.

Mad Max

Mad Max FOTO: Avalanche Studios

Trailer ukazuje různé možnosti, jak se v Mad Maxovi můžete poprat s různými situacemi, z nichž většina evidentně vede k ohnivým koulím a kusům oceli rozházeným po okolí. Jak se ostatně dá od tvůrců série Just Cause očekávat.

Pochopitelně nechybí boj na kolech v nejen notně upravené verzi Maxova ikonického Interceptoru, krátce se dostane i na boj na blízko, který se soudě podle už dříve vypuštěných záběrů shlédl v batmanovských hrách od Rocksteady. Zbývá jen doufat, že Maxův spolujezdec nebude takhle ukecaný po celou dobu a nechá nás, běžné smrtelníky, aspoň na chvíli vydechnout.

Pokud by vás záběry ze hry navnadily, mohla by se vám také hodit informace, že Mad Max vychází už za 14. dní, konkrétně 1. září pro PC, Xbox One i PS4. Uvidíme, jak se Warner Bros. toto lukrativní datum vyplatí, protože ve stejný den čeká vydání i Metal Gear Solid V.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Interaktivní trailer připomíná blížící se vydání herního Mad Maxe

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.