Beta Call of Duty: Black Ops III odhaluje nové informace

O chystané betě hry Call of Duty: Black Ops III už něco víme. Studio Trayarch a vydavatelství Activision zveřejnily nové informace, které byste pro její hraní měli znát.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III FOTO: Microsoft

Základní je prostor, který bude beta zabírat. Pro její stáhnutí potřebujete mít na disku celých 15 GB místa, přičemž je dobré v případě, že jste PC hráč, zkontrolovat HW nároky.

Hlavní informací je ale způsob vyzvednutí vašeho beta klíče. Kód, který jste dostali od svého prodejce za předobjednání, totiž není finální. Slouží pouze k tomu, abyste ho zadali na této stránce, čímž dostanete token k aktivaci bety na vaší konzoli. Token bude zaslán e-mailem každému registrovanému. V případě, že jste si hru předobjednali přímo z konzole Xbox One či PS4, nemusíte nic řešit a beta se vám aktivuje automaticky, jak o tom informoval server vg247.com.

Start bety se datuje na PS4 od 19. do 23. srpna. Na PC a Xboxu One startuje až od 26. srpna a bude ukončena 30. srpna. Bylo také potvrzeno, že váš pokrok v betě bohužel nebude převeden do samotné hry, jak mnozí doufali.

Call of Duty: Black Ops III vyjde 6. listopadu na platformách PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One a PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Beta Call of Duty: Black Ops III odhaluje nové informace

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.