Beta Call of Duty: Black Ops III odhaluje nové informace

O chystané betě hry Call of Duty: Black Ops III už něco víme. Studio Trayarch a vydavatelství Activision zveřejnily nové informace, které byste pro její hraní měli znát.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III FOTO: Microsoft

Základní je prostor, který bude beta zabírat. Pro její stáhnutí potřebujete mít na disku celých 15 GB místa, přičemž je dobré v případě, že jste PC hráč, zkontrolovat HW nároky.

Hlavní informací je ale způsob vyzvednutí vašeho beta klíče. Kód, který jste dostali od svého prodejce za předobjednání, totiž není finální. Slouží pouze k tomu, abyste ho zadali na této stránce, čímž dostanete token k aktivaci bety na vaší konzoli. Token bude zaslán e-mailem každému registrovanému. V případě, že jste si hru předobjednali přímo z konzole Xbox One či PS4, nemusíte nic řešit a beta se vám aktivuje automaticky, jak o tom informoval server vg247.com.

Start bety se datuje na PS4 od 19. do 23. srpna. Na PC a Xboxu One startuje až od 26. srpna a bude ukončena 30. srpna. Bylo také potvrzeno, že váš pokrok v betě bohužel nebude převeden do samotné hry, jak mnozí doufali.

Call of Duty: Black Ops III vyjde 6. listopadu na platformách PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One a PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Beta Call of Duty: Black Ops III odhaluje nové informace

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

23.01.2019 21:08 Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

Herní nebe za rohem: Ty nejlepší hry, které vyjdou v prvním čtvrtletí 2019

23.01.2019 20:13 Je tu nový rok a společně s ním přichází i nálož v podobě nových her. Pojďme si představit ty,…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. Nekompromisní grafický výkon za nízkou cenu? Ten má nabídnout GTX 1660 Ti

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.