Jednoduchý nápad roznítí vlnu nostalgie k Halo

Pokud jste fanoušci Halo a vlastníte Xbox One, tak vám určitě neunikla ohromná Halo: The Master Chief Collection. Jelikož nyní obsahuje Halo: CE, Halo 2, Halo 3, Halo 4 a Halo 3: ODST, tak je dost možné, že jste jejich starší verze na Xbox 360 rozprodali. I když mít všechny hry v jednom balíků je paráda, tak se člověku občas zasteskne po těch dobách, kdy vytáhl své CD a natěšeně čekal, až si konečně zahraje Halo 3 na svém novém Xboxu 360. Díky jednoduchému nápadu fungujícím na webových stránkách, můžete na tuto dobu zavzpomínat.

Halo 3: ODST

Halo 3: ODST FOTO: 343 Industries

Stránky vystupují pod jménem halome.nu a nostalgii u vás vyvolají tím nejzákladnějším – hlavním menu. Každý díl série Halo měl své symbolické menu a vždy ho doprovázel více či méně rozdílný soundtrack a tyto stránky je mají všechny zaznamenané a slouží pouze a jenom k jejich spouštění, jak o tom informoval server gamespot.com.

Jedná se o naprosto jednoduchý nápad, ale v jednoduchosti je přeci síla. Výhoda stránek spočívá v tom, že není náročná na síle internetového spojení. Spojíte-li to s tím, že nyní obsahuje hlavní menu z Halo: CE, Halo 2, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo: Reach, Halo 4 a dokonce i z edice Halo 3: Mythic, jedná se o skvělý způsob, jak rozjímat nad krásou vzpomínek za prohlížení jednoduchých animací či doprovodné poslouchání nádherné hudby při práci.

Stránky vznikly před pár měsíci, ale vzhledem k tomu, že již 27. října vyjde Halo 5: Guardians, je nejvyšší čas zavzpomínat, kde má tato série kořeny. Pátý díl má být dle vývojářů největší a nejkvalitnější Halo v historii, ale ty nádherné vzpomínky, které nám zůstaly z hraní předchozích dílů, nám nikdo neodpáře.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jednoduchý nápad roznítí vlnu nostalgie k Halo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.