Europa Universalis IV dostane další rozšíření: El Dorado

Paradox před malou chvílí představil další rozšíření populární strategie Europa Universalis IV pod názvem El Dorado. Podle názvu byste mohli tipovat, že v něm půjde především o bájnou zemi plnou zlata, to ale není tak úplně pravda.

Europa Universalis IV

Europa Universalis IV FOTO: Paradox Interactive

Hlavní novinkou v El Doradu je zejména takzvaný "Nation Designer", nebo modifikátor národů, což je nástroj, který vám umožní zcela si přizpůsobit váš národ. Můžete si pomocí něj vybrat startovní kapitál, sousední provincie, upravit kulturu, vůdce a mnoho dalšího.

Expanze se ale také zaměří na rozšíření hry o oblasti Střední a Jižní Ameriky. Jako Aztékové se budete snažit podrobit si mexické pláně, jako Evropané se naopak ponoříte do hluboké džungle, kde budete pátrat po bájné zemi plné zlata a bohatství.

Europa Universalis IV: El Dorado bude k dostání přes digitální distribuci už příští měsíc.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Europa Universalis IV dostane další rozšíření: El Dorado

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.