Neverwinter: Strongholds přináší guildovní pevnosti i PvP v moba stylu

Perfect World Entertainment Inc., přední publisher free-to-play MMORPG, v květnu oznámil, že nové expanze pro Neverwinter se dočkáme ještě letos v létě. Na splnění tohoto předsevzetí sice mají ještě čas, ale Neverwinter: Strongholds světu v plné kráse představují už nyní.

V Neverwinter: Stronghold můžete s guildou vybudovat vlastní pevnost

V Neverwinter: Stronghold můžete s guildou vybudovat vlastní pevnost FOTO: Reprofoto YouTube

Srdce naprosté většiny oldschool hráčů zaplesá nad každou zmínkou o Neverwinteru. Od dubnového vydání updatu s názvem Elemental Evil tým vývojářů z Cryptic Studios rozhodně nespal na vavřínech a veřejnosti tento týden představil v pořadí sedmou expanzi nesoucí název Strongholds. Herní obsah datadisku se rozkládá na největší ploše, kdy vytvořené v Neverwinteru. 

Jak už název napovídá, ve Strongholds půjde především o společné guildovní úsilí, které bude zapotřebí k celému procesu stavby guild hall a dalších strategických budov. Nejprve je nutné nashromáždit nezbytné množství stavebního materiálu a také odklidit ruiny, které momentálně zabírají všechny vaše vysněné stavební parcely. Jakmile se vám podaří pevnost a ostatní budovy postavit, můžete je upgradovat na vyšší úroveň a získat tím vylepšení svých i guildovních schopností a následně se soustředit na dobývání přilehlých území a plnění questů, jimiž vylepšujete svůj komplex.

Své území však také budete muset chránit před nájezdy hráčů ve zcela novém PvP módu, který se nese v MOBA duchu, kde váš stronghold slouží jako domácí území a výchozí bod. Až 20 členů guildy se může účastnit boje proti nepřátelské guildě, ve kterém musí získat dostatek surovin, chránit strategická místa a pomocí katapultů dobýt nepřátelskou bázi. Zatím se ale nemusíte bát, PvP mód bude do hry dodán až 15. záři.

Aby milovníci PvE nezůstali na ocet, vývojáři jim připravili výzvu s názvem Greed of the Dragonfligh, ve které musí svůj stronghold bránit proti čtyřem drakům. Odměnou pak budou nejlepší z ve hře získatelných armorů. 

Neverwinter: Strongholds je hráčům k dispozici, jak to Cryptic Studios mají ve zvyku. zcela zdarma. Více o Neverwinteru najdete na jeho oficiálních stránkách

Témata: Neverwinter
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Neverwinter: Strongholds přináší guildovní pevnosti i PvP v moba stylu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.