DISKUZE K ČLÁNKU Blues and Bullets se bude snažit překonat hry od Telltale

Za poslední roky už Telltale vydal mnoho „svých“ adventur a tuto část trhu si v podstatě přivlastnil, ale jak poslední měsíce ukazují, na tomto poli je ještě mnoho míst pro adventury s méně puzzly, zaměřením na příběh a volby a většinou i s epizodami, viz velmi úspěšný Life is Strange. Blues and Bullets si bude chtít taky menší část vzít pro sebe, pomoc by k tomu měla Noirová stylizace a příběh detektiva, který nechal zavřít nejznámějšího mafiána Al Capona.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.